Justin Gaethje prowokuje Tony’ego Fergusona: „Połamałbym mu te pie***one nogi”

fot. ufc.com

Do walki o tymczasowy tytuł wagi lekkiej UFC między Tonym Fergusonem i Kevinem Lee został już tylko tydzień, a tymczasem El Cucuy zyskał nowego wroga w osobie Justina Gaethje.

To już kolejny zawodnik z którym Ferguson wdaje się w słowne utarczki, ponieważ nie dalej jak w czwartek Ferguson o mały włos nie pobił się na konferencji prasowej przed UFC 216 z byłym mistrza wagi ciężkiej Fabricio Werdumem. Pomimo znacznej różnicy wzrostu i wagi, Ferguson nie dał się większemu Brazylijczykowi. Obaj zawodnicy rzucali pod swoim adresem niecenzuralne obelgi (niektóre homofobiczne) w języku hiszpańskim, zanim Chris Costello z UFC stanął między nimi.

Teraz z kolei doszło do spięcia między Fergusonem i Justinem Gaethje, trenerem TUF’a i nowym nabytkiem UFC. Wszystko zaczęło się od tego, że na twitterowym profilu „UFC Polls” umieszczono ankietę w którym fani mieli głosować na zwycięzcę potencjalnego pojedynku Ferguson vs Gaethje.

Być może ta sprzeczka to budowanie gruntu pod kolejną walkę. Gaethje ma zaplanowaną walkę z byłym mistrzem Eddie Alvarezem na UFC 218 i w przypadku wygranej Justina mógłby być opcją dla Fergusona o ile w przyszły weekend pokona Kevina Lee.

— Połamałbym mu te pie****one nogi.

— No to chodź … Zakończę twoją karierę fałszywy zj***e. Przestań starać się być bardziej istotnym. Więcej szacunku dla początkujących i przyszłych zawodników.

3 thoughts on “Justin Gaethje prowokuje Tony’ego Fergusona: „Połamałbym mu te pie***one nogi”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.