Jurand Lisiecki vs Kamil Lamprycht walką wieczoru gali Slugfest 13

Organizacja Slugfest przedstawiła pojedynek, który będzie walką wieczoru gali Slugfest 13 zaplanowanej na 9 grudnia we Wrześni.

Jurand Lisiecki to bez dwóch zdań jeden z najpopularniejszych sportowców na galach Slugfest. Walka we Wrześni będzie już jego piątym pojedynkiem pod naszą banderą. Przegrał tylko raz. I to ponad rok temu, jeszcze jako amator. W zawodowej karierze będzie to jego trzeci pojedynek. Dwukrotnie już nie dawał rywalom żadnych szans. Teraz poprzeczkę stawiamy mu jeszcze wyżej.

Kamil Lamprycht jest od swojego przeciwnika bardziej doświadczony. Jego kariera, łącznie z amatorskimi startami, trwa już ponad sześć lat. Do klatki wróci jednak po ponad rocznej przerwie i dwóch porażkach z rzędu. Obie wygrane walki, które również ma na koncie, nie trwały jednak dłużej niż nieco pół pierwszej rundy. To zasługa świetnej stójki, którą z pewnością zobaczymy już 9 grudnia.

Bilety już do kupienia w restauracjach Capri i Lucca we Wrześni, Gnieźnie (tel. 790 594 630) i Poznaniu (tel. 503 738 653).

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *