Junior dos Santos vs. Cain Velasquez II – zapowiedź

Nieoficjalna zapowiedź wideo drugiego starcia pomiędzy mistrzem wagi ciężkiej UFC Juniorem dos Santosem, a Cainem Velasquezem. Walka odbędzie się 22 września na UFC 152 w Toronto.

 

8 thoughts on “Junior dos Santos vs. Cain Velasquez II – zapowiedź

  1. Cain nawet jeśli bd uważał na Cigano to przegra z nim.To bd trylogia jak Fedor vs BigNog w Pride.Oby tylko nie było NC.Na pewno nie bd od razu KO dla Cigano.Cain bd zdecydowanie uważał.Jeśli wytrwa do 4 rundy to wtedy może być okazja dla niego.Bo ma zdecydowanie lepszą kondycję niż Cigano.Lecz z tego co wiem Cain ma obecnie złamaną rękę.Musi sie zrehabilitować.Nie jest to poważne złamanie ale jest.Więc po 2 mies.rehabilitacji nie bd ,miał wiecej jak 2 mies.do przygotowania sie na walke.

  2. Cain ma słabą obronę przed ciosami w stójce widać to było między innymi z Kongo odsłania się przy kopaniu a to woda na młyn dla JDS .Nie przejdzie jego boksu który jest piekielnie szybki ,ale co jak zauważył Mir jest decydujące to świetna praca na nogach nieustająca zmiana ,pozycji zejścia do boku cios odskok i wyczucie dystansu .

  3. Przykre jest to, ze Cain i JDS to wielcy mistrzowie i wielkie postacie, podobnie jak Overeem. Ta trojka powinna miec swoja dywizje jak Anderson Silva czy Jones, sa poza zasiegiem innych. A w taki sposob beda sobie wzajemnie odbierac tytuly.

  4. czekam na walke JDS z Overeemem bo na pierwszy rzut oka widać, że ie ma szans… Cain ma mniejsze szanse tylko ze względu na zasięg a wagowo są mniej więcej podobni, zaś Overeem jest wiekszy, silniejszy, ma lepszy zasięg, ma świetne kopniaki, kolana… więc ani w walce w dystansie ani w półdystansie wgl JDS nie widzę, byłoby klasyczne wpierdeńko…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *