Junior Dos Santos przyłapany przez USADA oraz usunięty z rozpiski UFC 215!

Junior Dos Santos Instagram

Junior Dos Santos został przyłapany na dopingu i nie wystąpi podczas najbliższej gali UFC 215.

Junior Dos Santos (18-5), który był mistrzem kategorii ciężkiej UFC został złapany na zażywaniu niedozwolonych substancji. Jak podaje USADA, próbka w której wykryto niedozwolony środek pochodzi z kontroli przeprowadzonej 10 sierpnia. Na razie nie znamy konkretnej nazwy niedozwolonej substancji.

W związku z tym faktem, organizacja UFC postanowiła usunąć Brazylijczyka z rozpiski gali UFC 215, podczas której Dos Santos miał zmierzyć się z Francisem Ngannou (10-1). UFC aktualnie poszukuje zastępstwa dla Ngannou.

Gala UFC 215 odbędzie się 9 września w Edmonton w Kanadzie.

7 thoughts on “Junior Dos Santos przyłapany przez USADA oraz usunięty z rozpiski UFC 215!

  1. Porównałem z tym zdjęciem i coś mi się wydaje, że po bokach głowy widać zmianę- wypukłość: https://www.google.co.uk/search?q=junior+dos+santos&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiCsNHnruTVAhUiCMAKHWZyB_cQ_AUICigB&biw=1366&bih=659#imgrc=ceJrNesmQ4CzcM:
    Wygląda na to, że chora ambicja z tym całym parciem na szkło padły mu na mózg i teraz to już dosłownie…
    Cholera, dobrze że są to kontrole, bo szkoda ludzi. Komercja ma ich zdrowie i w ogóle etykę z duchem sportu gdzieś, bo liczy się tylko kasa. Czemu nie ma ważenia bezpośrednio przed wejściem do klatki? Ano dlatego, że ważenie z wyprzedzeniem, kiedy są odwodnieni i eksponują swoje mięsnie nakręca oglądalność. Dzięki dopingowi zawodnicy dają lepsze walki, są lepiej przygotowani i rzadziej się kontuzjują, a z ewentualnych kontuzji szybciej i skuteczniej wychodzą. A ze zdrowiem i zwykłym rozsądkiem nikt się nie liczy, kiedy ostro zmniejszyłoby to dochody…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.