Junior dos Santos komplementuje Stipe Miocica, ale zapowiada, że skończy go w drugiej rundzie

Esther Lin, MMA Fighting

Junior dos Santos jest przekonany, że może po raz drugi zdobyć tytuł wagi ciężkiej UFC i według niego stanie się tak w walce z obecnym mistrzem Stipe Miocicem.

„Cigano” będzie miał okazję potwierdzić swoje słowa już wkrótce na gali UFC 211 zaplanowanej na 13 maja w Dallas w pojedynku ze Stipe Miocicem.

W pierwszej walce między tymi dwoma zawodnikami w 2014 roku zwycięsko przez jednogłośną decyzję wyszedł dos Santos, chociaż wielu uważa, że to Miocic wygrał ten pojedynek. Od tamtej pory sporo się  zmieniło zwłaszcza u Stipe, który zdobył tytuł mistrza w walce z Fabricio Werdumem, a następnie obronił go przed Alistairem Overeemem.

W tym samym czasie Junior dos Santos przegrał walkę z Alistairem Overeemem i wygrał ostatni pojedynek z Benem Rothwellem. „Cigano” zapowiada jednak, że upora się z Miocicem już w drugiej rundzie.

— Jestem teraz bardzo pewny siebie. Bardzo szanuję Stipe Miocica, jest dobrym mistrzem, dobrym facetem i typem gościa, których teraz potrzebujemy. Jest jeszcze daleko do walki. Nie jesteśmy przyjaciółmi, ale dogadujemy się ze sobą. Naprawdę bardzo go szanuję za to kim jest, jakim mistrzem jest. To bardzo ważna rzecz. Zamierzam jednak skończyć go w drugiej rundzie, przed końcem drugiej rundy. Skończę go tym razem. Nowy mistrz wagi ciężkiej UFC, Junior dos Santos!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *