Julianna Pena przyznaje, że ma obsesję na punkcie Valentiny Shevchenko i walki z nią

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Zawodniczka wagi koguciej UFC Julianna Pena zdradziła w rozmowie z SiriusXM, że ma obsesje na punkcie swojej rywalki Valentiny Shevchenko.

„Oglądam jej walki codziennie, mam obsesję na punkcie tej dziewczyny.”

Pena zażartowała nawet, że zna numer ubezpieczenia Shevchenko choć może mieć nie tylko jedno ze względu na to, że pochodzi ze byłego Związku Radzieckiego.

„Mam obsesję na punkcie tej dziewczyny. Myślę o niej rano, w południe i wieczorem. Oglądam filmiki z nią. Jej ulubionym jedzeniem jest pizza. Lubi tańczyć salsę w wolnej chwili. Mam dosłownie obsesję. Ona jest bardzo godną przeciwniczką. Posiada znakomitą stójkę i umiejętności bokserskie. Ona jest 17-krotną mistrzynią świata w Muay Thai i traktuję ją bardzo poważnie podobnie jak wszystkie inne rywalki. To będzie świetna walka. Jedna z nas podniesie ręce w geście zwycięstwa i wierzę w to, że to ja podniosę ręce.”

Julianna Pena zawalczy z Valentiną Shevchenku w walce wieczoru gali UFC on FOX 23, która odbędzie się 28 stycznia w Denver. Bardzo możliwe, że zwyciężczyni tej walki będzie pierwszą w kolejce do pojedynku o tytuł wagi koguciej.

One thought on “Julianna Pena przyznaje, że ma obsesję na punkcie Valentiny Shevchenko i walki z nią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *