’Juhas’ i 'Godzilla’ zawalczą w Chinach

Uczestnik jednej z walk KSW, reprezentant Nastula Team, Mateusz 'Juhas’ Piskorz (8-1) i Jacek 'Godzilla’ Czajczyński (6-6) zawalczą na gali Real FC 3, która odbędzie się 20-ego października w Pekinie. Rywalem Warszawiaka będzie niepokonany w MMA, Marcos Souza (2-0), a przeciwnikiem pochodzącego z Częstochowy 'Godzilli’ będzie również niepokonany, Ken Hasegawa (7-0).

Dla Piskorza będzie to powrót do MMA po czerwcowej porażce z Luizem Cado Simonem na gali KSW 23, która była jednocześnie debiutem 'Juhasa’ w największej organizacji MMA w naszym kraju. Polak walczył na każdej z dotychczasowych gal organizacji Real FC.

Czajczyński jest znany ze swoich występów na Fighters Arenie, gdzie został ulubieńcem fanów i prezesa. Jak do tej pory w czterech walkach dla organizacji Marcina Jesiotra wygrał trzy. Po falstarcie na pcozątku kariery, Czajczyński zaliczył pięć wygranych z rzędu, a pokonał go dopiero świetny zawodnik Ankos Zapasy, Michał Włodarek.

Marcos Souza to zawodnik wybitnie parterowy, który walczył do tej pory na dwóch galach Real FC, więc Piskorz wie z kim walczy. Jak do tej pory wygrywał tylko z Chińczykami, w tym jeden z nich stawił mu opór i wytrzymał dwie rundy, bowiem w RFC walczy się 2×5.

Ken Hasegawa to jeden z nielicznych japońskich przedstawicieli wagi ciężkiej, który walczył wyłącznie w organizacji DEEP. Zdarzało mu się wygrywać przez TKO na skutek uderzeń w parterze, raz poddał rywala i trzykrotnie dotrwał do końca pojedynku. Czajczyński będzie najprawdopodobniej jego najtrudniejszym rywalem w karierze.

3 thoughts on “’Juhas’ i 'Godzilla’ zawalczą w Chinach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.