Judyta Niepogoda przeciwniczką Iwony Nierody na gali FEN 11

fen11-niepogoda-vs-nieroda

Mamy przyjemność zapowiedzieć niezwykle interesujący kobiecy pojedynek, który odbędzie się podczas nadchodzącej gali FEN 11 Warsaw Time, 19 marca 2016 roku w Warszawie. W formule K-1 zmierzą się dwie polskie mistrzynie świata w Kickboxingu i Muay Thai: Iwona Nieroda z klubu Diament Pstrągowa i Judyta Niepogoda reprezentująca klub Gladiator Siedlce. Pojedynek zakontraktowany jest w kategorii wagowej do 55 kilogramów.

25-letnia Iwona Nieroda to jedna z najbardziej utytułowanych polskich zawodniczek. Była trzykrotną amatorską (2008, 2011, 2015) i dwukrotną zawodową (2013, 2014) Mistrzynią Świata WAKO. Jest także amatorską Mistrzynią Europy i dwukrotnie zdobywała Puchar Świata w 2013 i 2015 roku. Iwona to również zawodowa Mistrzyni Polski i multimedalistka Mistrzostw Polski w Kickboxingu. Swój ostatni zawodowy pojedynek stoczyła na gali South Battle w Gorlicach pokonując Klarę Kleczkowską na początku października 2015 roku. Jej trenerem jest Jerzy Pilarz, a idolem legendarny Marek Piotrowski. Na co dzień jest instruktorem gimnastyki dla dzieci i wykładowcą w szkole policealnej.

Judyta Niepogoda ma 29 lat i jest dwukrotną Mistrzynią Świata Muay Thai w organizacji WMF z roku 2014 i 2015. W 2013 oku zdobyła tytuł Mistrzyni Europy w tajskim boksie. Dwukrotnie była Mistrzynią Polski Oriental Rules w 2012 i 2013 i wicemistrzynią Polski w 2014 roku. Na zawodowej arenie występowała na galach East Side Fight w Polsce i King of Kings w Estonii. Jej trenerem jest Andrzej Wasilewski, a idolem holenderski mistrz Ramon Dekkers. Na co dzień pracuje jako wychowawca młodzieży.

Mamy nadzieję, że ten i inne pojedynki jakie widzowie obejrzą 19 marca 2016 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA, a zapowiedziany pojedynek zapisze się w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!

Bilety na galę FEN 11 Warsaw Time są dostępne w sprzedaży online na stronach www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych sieci. Pełna lista punków dostępna pod linkami: PUNKTY EVENTIM I PUNKTY KUPBILET.PL

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *