Josh Grispi aresztowany, jest podejrzany o napad i przemoc domową

Były zawodnik UFC ma poważne problemy.

Josh Grispi (14-5, 0-4 w UFC) znakomicie rozpoczął zawodową karierę wygrywając 14 z 15 pojedynków. Warto też dodać, że 13 z 14 wygranych walk Josh zakończył w pierwszych rundach pokonując m.in. Jensa Pulvera czy Marka Hominicka. Po zakontraktowaniu przez UFC nie wiodło się mu tak dobrze. Amerykanin po przegraniu 4 pojedynków wyleciał z UFC.

Początkowo Grispi został aresztowany w piątek pod zarzutem przemocy wobec żony ale został zwolniony po wpłaceniu 2,000$ kaucji. Ponowne aresztowanie nastąpiło w poniedziałek.

Grispi jest podejrzewany o 2 pobicia, napaść i pobicie z użyciem niebezpiecznej broni, okrucieństwo wobec zwierząt, złośliwe uszkodzenie samochodu, posiadanie narkotyków, uprawianie marihuany oraz przechowywanie karabinu i shotguna w pobliżu dziecka.

Jeden z policjantów, Richard Harvey tak opisuje przypadek Josha:

To najgorszy przypadek przemocy domowej jaką kiedykolwiek widziałem.”

Kiedy policja przyjechała, 3-letni syn Grispiego został znaleziony obok pudełka z niezabezpieczoną bronią i amunicją.

Obecnie żona Amerykanina przebywa w szpitalu z poważnymi obrażeniami, dzieci są pod opieką babci. Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń.

8 thoughts on “Josh Grispi aresztowany, jest podejrzany o napad i przemoc domową

  1. zawodnik mma to człowiek jak każdy inny, więc i takie wynaturzenia też się zdarzą, a że zawodników MMA jest mniej niż „normalnych” ludzi z tąd rozdmuchiwanie balonu i afery. Choć jestem absolutnie przeciwny jakiejkolwiek przemocy w kierunku własnej kobiety czy dzieci. Zachowanie Josha potępiam.

  2. No i ja to doskonale rozumiem, to jeden przypadek na wieeelu zawodników, którzy są normalni, ale to tacy niestety zapadają ludziom z poza środowiska w pamięć. A odniosłem się do wypowiedzi Matta Hughesa, który twierdzi, że tamta bójka szkodzi sportowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *