Josh Barnett vs Roberto Abreu na Metamoris 6

Metamoris 6 Barnett vs Abreu

W końcu poznaliśmy oficjalną kartę walk na turnieju Metamoris 6, który odbędzie się 9 maja.

Główną walką turnieju będzie pojedynek w wadze ciężkiej między Joshem Barnettem i Roberto Abreu. Josh Barnett będzie bronił tytułu mistrza przed zwycięzcą dywizji absoluto ADCC – Roberto „Cyborgiem” Abreu.

„The Warmaster” zdobył tytuł pokonując przez poddanie w 12 sekund Deana Listera z którym walczył we wrześniu. „Cyborg” Abreu zawalczy po raz drugi w Metamoris, a jego pierwsza walka z Brendanem Schaubem zakończyła się remisem.

W walce poprzedzającej główny pojedynek zobaczymy starcie Chaela Sonnena i Renato Sobrala. Będzie to drugie spotkanie tych zawodników, ale w innej formule. Pierwszy raz Sonnen i Sobral walczyli w UFC w 2005 roku i lepszym okazał się wtedy „Babalu”, który w swoim debiucie poddał Sonnena duszeniem trójkątnym. „American Gangster” wraca na Metamoris 6 po porażce przez poddanie z Andre Galvao.

Kolejną ogłoszoną walkę jest starcie między zdobywcą 12 bonusów w UFC Joe Lauzonem i Dillonem Davisem. Pojedynek ma się odbyć w kategorii półśredniej.

Pięciokrotny mistrz świata w Brazylijskim Jiu Jitsu i dwukrotny złoty medalista ADCC, Alexandre Ribeiro zmierzy się na Metamoris 6 z Keenanem Corneliusem. „Xande” walczył na pierwszym turnieju Metamoris i zremisował wówczas z Deanem Listerem. Keenan Cornelius stoczył już trzy pojedynki na Metamoris wygrywając z Kevinem Caseyem i remisując z Vinny Magalhaesem oraz Yuri Simoesem.

Roberto Satoshi, który zremisował z Jakem Shieldsem na Metamoris 5 w sekretnej walce, tym razem zmierzy się z Clarkiem Gracie.

Ostatnim pojedynkiem będzie walka Jeffa Monsona z nieznanym jeszcze przeciwnikiem ponieważ wyłoniony on zostanie w finale Road To Metamoris.

Karta walk Metamoris 6

Josh Barnett vs. Roberto Abreu
Chael Sonnen vs. Renato Sobral
Joe Lauzon vs. Dillon Davis
Alexandre Ribeiro vs. Keenan Cornelius
Roberto Satoshi vs. Clark Gracie
Jeff Monson vs. RTM champion

2 thoughts on “Josh Barnett vs Roberto Abreu na Metamoris 6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *