Josh Barnett podaje powód oblanych testów antydopingowych i twierdzi, że jest niewinny

photosbyjohnp.com

W grudniu 2016 roku Josh Barnett został poddany niezapowiedzianym testom antydopingowym, które niestety dały wynik pozytywny. Barnett podał teraz powód tej wpadki w rozmowie z Joe Roganem.

Według Josha Barnetta, który otrzymał od USADA tymczasowe zawieszenie, powodem oblanych testów były zanieczyszczone suplementy. W rozmowie z Joe Roganem, Barnett powiedział, że zapłacił USADA dodatkowe pieniądze za zbadanie suplementów, które stosował i które okazały się zanieczyszczone.

— Mój menadżer powiedział, że ten gość z laboratorium stwierdził, „to jest tak mała ilość, że wygląda na to, że cokolwiek brałeś było zanieczyszczone w pierwszej kolejności. Nie ma powodu, by ktoś taki jak ty z takimi wymiarami musiał przejmować się tak mało znaczącą ilością tego gówna, cokolwiek to jest, w twoim organizmie.

Barnett dodał też, że nie wie jaki jest aktualny status jego zawieszenia. Musi jeszcze usłyszeć decyzję USADA lub UFC na temat tego, czy jego zawieszenie zostanie zniesione, czy też nie.

— Wydałem jakieś $2 tys. na testy suplementów, ponieważ zachowałem trochę wszystkiego na wszelki wypadek. To była marka odżywek, które stosowałem już wcześniej. To były suplementy, które były składnikiem innych rzeczy z którymi nigdy nie miałem problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *