Jose Aldo o przygotowaniach w Holandii i nadchodzącej walce

(foto: Antonio Lima/Publicity)

Jak pisaliśmy wcześniej, Jose Aldo (18-1) nie próżnuje i do nadchodzącej walki z Markiem Hominickiem (20-8) postanowił przygotowywać się między innymi w  Holandii, czyli kraju w którym kształtują się najlepsi stójkowi zawodnicy na świecie. W przygotowaniach pomaga mu sam Andy Souwer (137-11 kickboxing). Oto co Jose Aldo miał do powiedzenia na temat treningów z mistrzem.

„Treningi są świetne, zarówno John jak i ja uczymy się naprawdę wiele od tutejszych ludzi, którzy są ekspertami stójki. Nie ma nic lepszego od trenowania ze swoimi bohaterami. Zawsze uwielbiałem styl Andy’ego Souwera w K-1 Max, więc trenowanie z nim jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie mnie spotkały.”

Aldo o swoim przeciwniku

„Jego atutem jest prawdopodobnie stójka. Jak tylko wrócę do Brazylii to spędzę trochę czasu na oglądaniu jego walk i studiowaniu jego stylu. Aktualnie próbujemy z Andym pracować nad niektórymi rzeczami, które zauważyłem u przeciwnika. Brazylii razem z Dede i resztą drużyny ustalimy końcowy plan i strategie.”

Aldo o strachu przed nadchodzącą walką

„Tak, jestem bardzo poddenerwowany że będę walczył po raz pierwszy w UFC. Chociaż w zasadzie chodzi tu o fanów UFC, tych którzy mnie jeszcze nie znają, i tych którzy już czekają na tą walkę. Czuję, że to będzie kolejne wyzwanie, tak jak cała reszta i będę trenował tak ciężko jak do każdej walki. Będę naprawdę dużo trenował.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *