Jose Aldo: Niektórzy zawodnicy mają siłę ciosu, inni nie. Conor McGregor ma pięści z mydła

Getty images / UFC
Getty images / UFC

Scarface po przegranej mistrza wagi piórkowej podczas UFC 196.

Tuż po przegranej Conora McGregora (19-3, 7-1 w UFC) na UFC 196 Jose Aldo (25-2, 7-1 w UFC, #1 w rankingu UFC) był aktywny w mediach społecznościowych jednak jak sam później przyznał, nie oglądał walki na żywo.

W nocy oglądam gorące laski. Wiedziałem, że to się stanie, tylko na to czekałem. Kiedy poznałem wynik, nie zastanawiałem się dwa razy i wstawiłem coś na Instagramie. Wiedziałem, że to się stanie. Jakiś czas temu mówiłem, że on nie będzie miał niczego przed końcem roku.

Nie dziwi krytyczna ocena występu Irlandczyka.

Zgasł, nie mógł już wytrzymać, nie mógł uciekać. On jest c**ą. Trafił do parteru i zgasł.

Dostawał z liścia w twarz, wyglądał jak dzieciak dostając z liścia w twarz.

Brazylijczyk przegrał z Notoriousem przez nokaut, ale mimo to zarzuca mistrzowi wagi piórkowej brak siły ciosu.

Niektórzy zawodnicy mają siłę ciosu, inni nie. Jego pięści są z mydła. Oczywiście każdy padnie jeśli trafi w podbródek. Nawet jeśli dziecko trafi w szczękę. Jego ręce są z mydła, on zawsze trafia, ale nikt tego nie czuje.

Aldo żartował ze swojej przegranej odnosząc ją do przeróbki gifa z udziałem Mauricio Ruy oraz Ovince’a Saint Preuxa.

Jeśli chodzi o mnie, oni zostawili tam deskorolkę żebym się poślizgnął.

Jose odniósł się także do słów Frankie Edgara (20-4-1, 14-4-1 w UFC, #2 w rankingu UFC), który uważa, że należy mu się walka o pas.

Frankie Edgar, słyszałem, że prosisz o titleshota. Respektuję Cię jako zawodnika, ale sprawdźmy fakty: przegrałeś dwukrotnie z Bensonem Hendersonem przed zejściem do kategorii piórkowej i dostałeś titleshota ze mną bez jednej walki w dywizji piórkowej. Daliśmy dobrą walkę, ale wszyscy znają wynik. Nie możesz teraz przyjść i wepchać się w kolejkę, musisz poczekać, ponieważ nie masz prawa pytać o walkę o pas. Conor McGregor: zamiast biegać do innych dywizji i gadać głupoty o mnie mógłbym iść do prawdziwego klubu i nauczyć się jiu-jitsu. Będę na Ciebie gotowy na UFC 200 tak, więc możemy nie pozostawić wątpliwości.

23 thoughts on “Jose Aldo: Niektórzy zawodnicy mają siłę ciosu, inni nie. Conor McGregor ma pięści z mydła

 1. Aldo ciota tylko marudzi!!! Diaz jakos umiał wyjsć do walki!!! Kolejna Brazylijska maruda. Nie dość ze Mc go zrobił jak chciał to jeszcze pyskuje!!! Mógł zawalczyć ale wypekal… Gregora mozna nie lubie ale ma jaja i chce walczyć a nie spekuluje jak ten brazylijski eunuch bez jaj!!!!

 2. Nie można zabrać Aldo osiągnięć, ale to gadanie jest żałosne. Pięści z mydła przeniosły go do krainy snu. Jeżeli ktoś narzekał na gadanie Conora to niech posłucha tego bełkotu.

 3. Rudy w chamski sposób zaczął prowokować aldo a ten drugi odpowiedział mu na jego poziomie. Conor ma ch***wy cios. Na piorkowych działa jesszcz . Nabrał masy i trafił sporo razy diaza „mocnymi”ciosami a jego to nie ruszyło

 4. @sava9e
  Inaczej wygląda trash talk przed walką, a inaczej wygląda po walce, w której po 13 sekundach Twoja głowa była jak piłka do kosza 😛
  Wiesz, jakby teraz Conor wyjechał do Diaza, że ma watę w rękach i jest słaby to byłoby to równie żenujące 🙂

 5. Nie cierpiałem pierniczenia Condona, ale Aldo jest jeszcze bardziej żałosny. Ogólnie brazole to płaczliwe pipki. Dawaj Frankie Edgar zgaś światło Conoroi i Aldo po kolei!

 6. „Jeśli chodzi o mnie, oni zostawili tam deskorolkę żebym się poślizgnął.”
  Żałosne, czekam na rewanż tych panów i mam nadzieję że zakończy się w taki sam sposób jak ich poprzednia walka.

 7. Conor robił to by przeciwnik przestał myśleć racjonalnie i skupił swą uwagę na czymś innym niż trening. Inaczej mówiąc wszedł mu do głowy. Aldo myślał o jego słowach przez cały okres przed walką i to był jeden z powodów przez który przegrał z mydlanym ciosem Conora hehehe To gadanie nie jest w typie Aldo i w jego ustach brzmi jak płacz i roszczenie. Zwłaszcza że po 13 sekundach zmienił się w ręcznik. Tonący brzytwy się chwyta.

 8. juz danka po porazce aldo zatrzymal Frankiego, że niby bedzie rewanz wiec pewnie albo wykraka sobie rewanz, mozliwe że dojdzie do niego po wyleczeniu kontuzji, której sie nabawi… a te porównania że edgar byl po 2 porazkach z bensonem są najlepsze, nie dosc ze te decyzje byly co najmniej dyskusyjne, to jeszcze walczyl z mistrzem, a sam aldo tez frankiego nie pokonał tak zdecydowanie… edgar jest teraz w takim gazie ze aldo mógłby rozwalic a i nawet mcgregora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *