Jose Aldo – Max Holloway ciągle unikał tej walki i nie walczył z czołowymi zawodnikami z dywizji

Zdaniem mistrza wagi piórkowej UFC Jose Aldo, jego przyszły rywal tymczasowy mistrz Max Holloway nigdy nie walczył z najlepszymi zawodnikami tej dywizji.

Aldo i Holloway zmierzą się 3 czerwca na gali UFC 212 w Rio de Janeiro w pojedynku unifikującym mistrzowski tytuł i mającym wyłonić niekwestionowanego mistrza wagi piórkowej. W rozmowie z MMAJunkie.com Jose Aldo stwierdził, że Max Holloway nie walczył z najlepszymi zawodnikami w kategorii i jakby tego było mało kilkukrotnie unikał z nim walki.

— Staraliśmy się zawalczyć od grudnia, stycznia i nie udało się. Potem był jeszcze marzec, ale on nigdy nie mógł. On musiał podróżować i wybrać się do Disneylandu i inne takie sprawy. Wygląda na to, że to wszystko moja wina kiedy, bracie, ta walka była już gotowa. To on uciekał od samego początku i mówił, że nie może walczyć aż do połowy roku. Walczymy więc teraz. Mam nadzieję, że nic złego się nie wydarzy i stoczymy tę walkę na UFC w Rio. Myslę, że on nie walczył z czołowymi zawodnikami tej dywizji. Jeśli przyjrzysz się dobrze, to zobaczysz, że oni nie byli z czołówki. Najlepsi z jakimi walczył dali z nim twarde pojedynki, które wszystkie trzy trwały trzy rundy i zawsze kończyły się niejednogłośną decyzją. Nie chodzi więc o serię zwycięstw lecz o to z kim walczył.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *