Jose Aldo: Conor McGregor musi cofnąć swoje słowa

Choć Conor McGregor leczy obecnie kontuzję, nie ma wątpliwości i bezwstydnie przyznaje, że jak wróci będzie najlepszy w kategorii piórkowej.

Mistrz tej kategorii Jose Aldo zobaczył wpis Conora na Twitterze w którym znieważa on czołową dziesiątkę tej dywizji i chce sprawdzić, czy McGregor jest tak mocny tylko w gębie, czy faktycznie ma chrapkę na pas mistrza.

„Zaczyna się, ale on już mówił kiedyś takie rzeczy. To jest część tego biznesu tzw. „trash talking, dzięki któremu zawodnik jest zauważalny. Teraz jednak będzie musiał pokazać to o czym mówił.”

Conor McGregor przyszedł do UFC  z Cage Warriors ma obecnie dwa zwycięstwa w amerykańskiej organizacji. Szybko rozprawił się z Marcusem Brimage i wygrał przez decyzję z Maxem Holloway doznając jednocześnie kontuzji w tej walce.

Jose Aldo obronił swój tytuł w sierpniu, pokonując przez TKO w drugiej rundzie „Korean Zombie” Junga Chan-Sunga. Była to siódma obrona pasa wagi piórkowej. Później okazało się, że Aldo złamał kość stopy w pierwszej rundzie kiedy kopnął w kolano Koreańczyka.

Daty powrotu do Oktagonu obydwu zawodników nie są jeszcze znane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.