Jorge Masvidal przysięga, że zrobi wszystko, co w mojej mocy, aby wykończyć Leona Edwardsa na UFC 269

Jasen Vinlove-USA TODAY Sports

Jorge Masvidal chce naprawdę zaszkodzić Leonowi Edwardsowi i zniszczyć go w ich walce na UFC 269 do której dojdzie 11 grudnia.

W walce w karcie głównej ostatniej numerowanej gali w roku, Jorge Masvidal i Leon Edwards zmierzą się w bardzo oczekiwany pojedynku dwóch nienawidzących się zawodników. W marcu 2019 roku, Masvidal wdał się w zakulisową bójkę z Edwardsem i wielu fanów MMA myślało, że zakończą to walką w Oktagonie. Jednak pojedynek nigdy nie doszedł do skutku, aż do teraz, a według Masvidala to dlatego, że to on zdecydował, że nadszedł ten czas.

„Wiem, że on dostaje największą wypłatę w życiu i to dzięki mnie” – powiedział Masvidal w programie The MMA Hour. „I przez cały czas, od początku, kiedy mnie wyzywał, zawsze mówiłem, że będę walczył z tym gościem – ale wtedy, kiedy ja o tym zdecyduję. Przez cały czas mówił, że nie zamierza ze mną walczyć, a wtedy ja powiedziałem: „Wiesz co? Zamierzam walczyć z tobą już teraz.” I zgadnij co? Kto teraz ze mną walczy? Więc kiedy ten wywiad się rozchodzi, słowa się rozchodzą i ludzie to kopiują i wklejają – on robi to, co ja mówię i kiedy mówię. Więc walczymy ponownie, kiedy ja tak powiem.”

Kiedy ci dwaj staną w Okagonie na UFC 269, zarówno Jorge Masvidal jak i Leon Edwards mają nadzieję na złożenie oświadczenia i wykończenie swojego przeciwnika. Jednak „Gamebred” ma nadzieję nie tylko skończyć Edwardsa przed czasem, ale całkowicie go wykończyć.

„Postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy, aby wykończyć tę osobę. Leon zrobi wszystko co w jego mocy, aby zrobić to, co zawsze robił – założy swoje buty do biegania i zamieni to w spotkanie na bieżni i będzie uciekał, i uciekał ze wszystkich sił. Więc nie obchodzi mnie jak bardzo jest to walka między wrogami i co on mówi, ponieważ ten facet jest tchórzem. Będzie zadawał ciosy i uciekał, wsiądzie na rower i będzie uciekał, i uciekał. W końcu odetnę mu drogę i zadam mu ciosy, które muszę zadać, spowolnię go i załatwię. Ale nie spodziewajcie się po nim zbyt wiele, jeśli chodzi o samą walkę. On będzie uderzał i uciekał, mówię wam.”

Jorge Masvidal przystępuje do walki po przegranej z mistrzem wagi półśredniej Kamaru Usmanem o pas. Edwards natomiast jest niepokonany od 10 walk, a ostatnią porażkę poniósł z Usmanem w 2015 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *