Jorge Masvidal ostrzega przed niezwykle brutalną walką z Demianem Maia na UFC 211

Cooper Neill/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Jorge Masvidal zapowiedział, że widzowie oglądający galę UFC 211 i jego walkę z Demianem Maia zobaczą niezwykle brutalne widowisko.

Bardzo dobrze rokujący zawodnik wagi półśredniej Jorge Masvidal może wejść na sam szczyt dywizji  jeżeli uda mu się pokonać Demiana Maię, ponieważ wówczas zostanie pretendentem do tytułu. Masvidal ostrzegł wszystkich przed tym, co zobaczą w walce, która jego zdaniem będzie niezwykle brutalna.

— Na to, co nadchodzi 13 maja ludzie nie są gotowi. To będzie sprzedawane na DVD, spędziłbyś pół godziny w kolejce po takie DVD. Wszystko dlatego, że będzie to brutalne.

W ostatniej walce z Donaldem Cerrone, Jorge Masvidal udowodnił, że potrafi być brutalnym katem, który skończył „Cowboya” w drugiej rundzie przez TKO posyłając go na deski.

Pojedynek z Demianem Maia będzie bardzo ciekawy i dażńy dla Jorge Masvidala nie tylko ze względu na to, że w Oktagonie spotkają się specjalista BJJ na mistrzowskim poziomie jakim jest bez wątpienia Maia oraz bardzo dobry zapaśnik potrafiący boksować i nokautować. Dodatkowo wielu fanów MMA uważa, że Maia jest zawodnikiem, który zbyt długo czeka na walkę o pas i być może byłby już mistrzem gdyby pewne sprawy potoczyły się inaczej.

„Gamebred” nie obawia się jednak tego z jakiego formatu zawodnikiem przyjdzie mu się zmierzyć i wierzy w swoje zwycięstwo dzięki umiejętnościom jakie zaprezentuje w walce.

— Kiedy będę bił tego gościa wytrącając go z pozycji i dominując go zapasami, ludzie zrozumieją jak dobry jest mój grappling. Zobaczą to, w czym najlepszy jest „Gamebred”.

— To nie będzie walka przeznaczona dla widzów w wieku 13 lat. To nie będzie walka z oznaczeniem „R” (zakaz poniżej 17-ego roku życia). To będzie walka z kategorii XXX. Jeśli nie lubisz tego typu filmów, to nie oglądaj tego 13 maja. Tyle mam do powiedzenia.

Jorge Masvidal jest aktualnie sklasyfikowany na miejscu #5 w rankingu dywizji półśredniej, więc wydawałoby się, że do walki o pas brakuje mu jeszcze jednej lub dwóch walk, ale pojedynek z Demianem Maia jest traktowany jako eliminator do walki o pas, który jest w posiadaniu Tyrona Woodley’a.

2 thoughts on “Jorge Masvidal ostrzega przed niezwykle brutalną walką z Demianem Maia na UFC 211

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *