Jorge Masvidal kontuzjowany. Nie wystąpi na gali Strikeforce

Jorge Masvidal (23-7) wypada z rozpiski ostatniej gali Strikeforce z powodu kontuzji pleców.

Organizacja jest w trakcie poszukiwania zawodnika, który zastąpi kontuzjowanego Masvidala w walce z Patem Healy (28-16). Pojedynek miał odbyć się we wstępnej karcie walk, która będzie transmitowana w programie Showtime Extreme natomiast cztery walki główne pokaże główny kanał telewizji Showtime.

Strikeforce: Marquardt vs. Saffiedine odbędzie się 12 stycznia w Chesapeake Energy Arena w Oklahoma City. Walką wieczoru będzie starcie o pas w wadze półśredniej.

7 thoughts on “Jorge Masvidal kontuzjowany. Nie wystąpi na gali Strikeforce

  1. najman jeśl nie podszywasz się pod Najmana i Nie masz z kim walczyć to Bardzo chęntnie powalcze z tobą po świętach w MMA jestem lżejszy od koksa i Pudzian gdy wchodzę na wagę waga zawsze pokazuje mi 77 lub 76 kg i mam 192 cm wzrostu więnc jak bęndziesz chciał ze mną powalczyć to napisz na swoim profilu na fejsie lub wrzuć jakiś filmik na youtubie na którym bęndziesz mówił o walce ze mną ( Musze mieć dowody na to że jesteś Najmanem)

  2. cieniutki Ja wiem że powinienem wżyć więcej moja prawidłowa wga powinna wynośić 80kg ale niestety mam niedowagę i nawet to że dużo jem nie pomaga mi zrobić prawidłowej wagi. A ludzie z nidowagą maja troche słabszą kondycje a pozatym gdybym miał 80kg miałbym troche większą siłe ciosu zresztą kiedyś udało mi się przybrać 78kg ale do 80 Kg nie dobiłem musiałbym jakąś diete wziąźć albo coś ale nie przejmuj się cieniutki moją waga nie przeskodziła by mi w walce z Najmanem bo ja nie łamie sobie nogi przy low kicku i mam lepszą technike bokserską niż on

  3. ja mama 170cm wzrostu 90kg wagi czystej masy boks na poziomie zawodowców polskich zapasy tak z mniejszą połowe umiejętnosci janikowskiego juitsu podstawowe chwyty znam i jestem najlepszy na dyskotece

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *