Jorge Masvidal – Jestem odpowiedzialny za większość kontuzji w UFC

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Zawodnik wagi półśredniej UFC Jorge Masvidal wyraził swoją frustrację z powodu braku kolejnej walki jaką chciałby stoczyć.

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby Masvidal nie walczył już od dawna, ale przecież ostatnią walkę stoczył w styczniu na gali UFC on FOX 23 na której pokonał przez TKO Donalda Cerrone. Chociaż jego kolejna walka nie została jeszcze zapowiedziana, to Masvidal nie chce robić sobie przerwy.

— Jestem odpowiedzialny za większość kontuzji w UFC nawet bez walk. Jak tylko UFC dzwoni, goście doznają kontuzji słysząc jedynie moje imię.

W wywiadzie dla FloCombat, Masvidal wyjaśnił swoją frustrację.

— w tym sporcie możecie myśleć, że ci goście się nie boją, ale wierzcie mi, że niektórzy z waszych ulubionych zawodników są tymi, którzy odrzucają walki i robią to wielokrotnie. Przez to nie mogę dostać walki i to jest do bani.

Jednym z celów Masvidala, by ruszyć dalej jest Neil Magny, który wydaje się być kontuzjowany, ale nie jest co do tego w pełni przekonany.

— Magny jest jednym z tych głównych kandydatów, którzy nagle w magiczny sposób doznali kontuzji. Sean Shelby (matchmaker) poinformował nas o tym wczoraj. Powiedział, że Demian Maia nie rusza się z miejsca czekając na swoją walkę i zapytał, czy będę chciał czekać na niego. Odpowiedziałem mu, że jestem zdrowy i chce walczyć, więc może zmierzę się z Neilem Magny. Czekałem już jakiś czas na połamanie mu twarzy, ale Shelby powiedział, że Magny jest kontuzjowany i nie wiedzą kiedy będzie gotowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *