Jorge Masvidal jest otwarty na pojedynek rewanżowy z Benem Askrenem pod pewnym warunkiem

UFC

Jorge Masvidal i Ben Askren walczyli na UFC 239 w bardzo oczekiwanej walce, jednak starcie trwało tylko pięć sekund, gdy Masvidal trafił Askrena latającym kolanem, które znokautowało Askrena i sprawiło mu pierwszą porażkę w zawodowej karierze.

Walka skończyła się szybciej niż się zaczęła i teraz Ben Askren ma nadzieję, że dojdzie do rewanżu między nim, a Jorge Masvidalem.

„To byłoby naprawdę miłe. Jeszcze raz zobaczymy, dokąd zmierza dywizja i gdzie ja się znajdę, ale mam taką nadzieję” – powiedział Askren w rozmowie z MMAFighting.com.

„Powiedziałem wyraźnie, że chcę wrócić i sprawdzić, czy jestem najlepszy na świecie. W ciągu tych pięciu sekund nie dowiedzieliśmy się o tym. Dowiedzieliśmy się, że Jorge ma fantastyczne kolano i że nie jestem niepokonany, ale nie dowiedzieliśmy się wiele więcej.

Myślę, że mogę się od tego szybko odbić i mam nadzieję, że tak się stanie”.

Te słowa Askrena dotarły do Jorge Masvidala, który jak się okazuje jest otwarty na pojedynek rewanżowy, ale nie od razu. Gamebred uważa, że Funky musi najpierw wygrać kilka walk.

„Zdobądź kilka zwycięstw i możemy to zrobić #supernecessary”

Chociaż Jorge Masvidal jest otwarty na rewanż, ale dopiero po tym, jak Ben Askren wygra kilka walk, korzystając z okazji, Funky postanowił odpowiedzieć uszczypliwym komentarzem.

„Widzę, że doceniasz, że dzięki mnie jesteś sławny. Cała przyjemność po mojej stronie, frajerze.”

Ben Askren zawalczy po raz pierwszy od czasu tamtej porażki na gali UFC Fight Night 162 zaplanowanej na 26 października w Singapurze. Zmierzy się ze specjalistą od jiu-jitsu, Demianem Maia, w bardzo interesującej walce dwóch znakomitych grapplerów. Jeśli Askren wygra, wierzy, że od walki o tytuł dzielą go jedno lub dwa zwycięstwa. Jednak według Masvidala, jedna lub dwie kolejne wygrane mogłyby dać mu rewanż, a nie walkę o pas, chyba że Gamebred będzie wtedy mistrzem.

Tymczasem Jorge Masvidal jest zestawiony w walce wieczoru gali UFC 244 przeciwko Nate’owi Diazowi o tytuł BMF. Jest to walka, na którą wielu fanów czeka z niecierpliwością i pojedynek do którego dojdzie dzięki dwóm poprzednim zwycięstwom Masvidala. Przed nokautem na Askrenie, w marcu w Anglii Jorge znokautował Darrena Tilla.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.