Jorge Masvidal i Conor McGregor w słownej szermierce: „Ta walka to największa walka twojego życia”

Jorge Masvidal robi co może, aby zachęcić Conora McGregora do walki.

Jorge Masvidal wyzwał Conora McGregora i jednocześnie oskarżył go o branie sterydów, co spowodowało reakcję byłego podwójnego mistrza.

Po krytyce Irlandczyka, McGregor (22-6 MMA, 10-4 UFC) odpłacił się Masvidalowi (35-16 MMA, 12-9 UFC) pisząc pod jego adresem uszczypliwy wpis na Twitterze.

McGregor napisał na Twitterze, a następnie usunął wpis w którym stwierdził, że Masvidal jest gołębi mózg i jest głupi ponad wszelką wątpliwość:

„Ten gość to absolutny gołębi mózg. Głupi nie do uwierzenia.”

Nie było zaskoczeniem, że obelga ze strony byłego dwukrotnego mistrza UFC McGregora wywołała odpowiedź ze strony posiadacza tytułu „BMF” Masvidala.

Odpowiedź była wyraźną próbą ustawienia przyszłej walki, w której Masvidal przekonywał, że będzie to najbardziej prestiżowy pojedynek w karierze McGregora:

„Ten mały mózg to największa walka w twoim życiu. Więc albo jesteś zbyt przestraszony, albo zbyt głupi, żeby to sprawdzić.”

Pomysł walki McGregor vs. Masvidal nie jest niczym nowym, ponieważ są to jedni z najbardziej znanych zawodników w tym sporcie. W przeszłości prezydent UFC Dana White odrzucał możliwość zestawienia ich razem, argumentując, że Masvidal ma zbyt dużą przewagę wzrostu nad „The Notorious’em”.

McGregor nie walczył od lipca 2021 roku, kiedy to doznał złamania nogi w trylogii z Dustinem Poirierem na UFC 264. White wielokrotnie powtarzał, że McGregor ma wrócić jeszcze w tym roku, ale doniesienia mówią o tym, że jego powrót może zostać wstrzymany do 2023 roku.

McGregor zapowiedział jednak, że jeśli wróci, to jego zamiarem jest walka w wadze półśredniej. W tej dywizji walczy Masvidal, choć „Gamebred” ma obecnie trzy przegrane walki – dwie z mistrzem Kamaru Usmanem i jedną z Colbym Covingtonem.

Masvidal jest obecnie uwikłany w walkę prawną, która wynikła po jego walce z Covingtonem na UFC 272 w marcu. Masvidal uderzył swojego byłego kolegę z drużyny w jednym z lokali w Miami, za co został oskarżony o popełnienie kilku przestępstw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *