Jorge Masvidal – Demian Maia odrzucił walkę, a Neil Magny to mięczak

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Po pokonaniu w pięknym stylu Donalda Cerrone na UFC on FOX 23, Jorge Masvidal zanotował trzecie zwycięstwo z rzędu i teraz czeka na kolejne wyzwanie.

Jorge Masvidal zawsze uważał się za czołowego zawodnika wagi półśredniej, ale według niego nie był wystarczająco rozpoznawalny aż do teraz. Zwycięstwo z takim przeciwnikiem jakim jest Cerrone to bez wątpienia duże osiągnięcie Przed tym pojedynkiem Masvidal zajmował #12 miejsce w rankingu, a teraz wskoczył na #5 pozycję.

W MMAJunkie Radio „Gamebred” opowiedział, że przynajmniej dwóch zawodników wagi półśredniej unika walki z nim.

— Ludzie odrzucają już walki. Demian Maia nie chce tej walki. Zaoferowali mu pojedynek i nie chciał go. Myślę, że on nie chce w tym uczestniczyć, więc ja chcę walczyć z tymi zawodnikami z top 10. Dajcie mi najlepszych gości jakich macie.

Szef UFC Dana White powiedział ostatnio, że oferował walkę z Masvidalem Nickowi Diazowi, a potem powiedział, że jeżeli Diaz nie da mu odpowiedzi, to wtedy zestawią walkę z Maią. Z kolei innym zawodnikiem, który wyraził chęć walki z Masvidalem jest Neil Magny, ale Masvidal nie jest z tego powodu zadowolony. Wynika to ze złych relacji między tymi dwoma zawodnikami.

— Powiem ci kogo nie lubię, ponieważ kiedy rzuciłem mu wyzwanie z szacunkiem — hej, twój przeciwnik wypadł, a ja jestem gotowy do walki — on postąpił jak tchórz mówiąc, że nie posiadam zbyt wielu zdjęć w mediach społecznościowych i że kim ja k**a jestem. Teraz on bardzo chce ze mną walczyć, ten mały mięczak Magny.

Neil Magny napisał na swoim Twitterze, że w kwietniu będzie wolny i może zawalczyć w tym terminie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.