Jones vs Lesnar? Menadżer Jonesa twierdzi, że to możliwe pod jednym warunkiem

Jon Jones-Brock Lesnar

Jest to co prawda mało prawdopodobne zwłaszcza po oświadczeniu Jona Jonesa w którym stwierdził, że nie jest już zainteresowany wagą ciężką.

Zaskakujące jest jednak to, co na swoim Twitterze napisał menadżer Jona Jonesa, Malki Kawa. Na pytanie fana odpowiedział, że taka walka byłaby możliwa, ale musiałby być spełniony jeden warunek — zarówno Jon Jones jak i Brock Lesnar musieliby wygrać swoje walki na UFC 200. Wówczas pojedynek między nimi mógłby się odbyć w Madison Square Garden na pierwszej gali w Nowym Jorku na UFC 205.

Jon Jones przedstawił sprawę jasno o tym, że nie planuje już przeprowadzki do wagi ciężkiej, ale dodał też, że gdyby dostał bardzo dobrą propozycję z jeszcze lepszą wypłatą, to mógłby przemyśleć tę sprawę. Jak na razie będzie musiał zmierzyć się w rewanżu z Danielem Cormierem natomiast będący na tej samej gali Brock Lesnar zmierzy się z Markiem Huntem.

Jak myślicie, Jon przyjąłby ofertę walki z Brockiem na historyczne bo pierwszej gali UFC 205 organizowanej w Nowym Jorku?

13 thoughts on “Jones vs Lesnar? Menadżer Jonesa twierdzi, że to możliwe pod jednym warunkiem

  1. K nie wiesz co prezentuje Lesnar po takiej pauzie, do tego czas go posuwa jak każdego a ma prawie 40 lat więc najlepsze lata za nim .Hunt młody nie jest ale każda walka zaczyna się w stójce. Co do GNP lesnara jest dobre ale sam też nie lubi obrywać stawiam że JJ szybciej go sprowadzi niż on jego

  2. widze, ze jest wielu fanow Hunta i obyscie mieli racje, bo ja sie niestety spodziewam gwaltu na Huncie. Gwaltu jeszcze wiekszego niz z Miocicem.
    a JJ vs Lesnar – wow, bardzo bym chcial to ogladac i nawet bym mogl za to zaplacic pomimo, ze nie lubie i jednego i drugiego 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *