Jones będzie trenował z Belfortem

Powiedział o tym w wywiadzie dla brazylisjkiego serwisu sportv.globo.com

Jakis czas temu zawodnicy byli rywalami w walce o pas wagi półciężkiej gdzie Belfort niemalże złamał w pierwszej rundzie rękę Jonesa, natomiast Bones w czwartej rundzie americaną odklepał pretndenta.

Mistrz o zamiarze wspólnego trenowania powiedział w ten sposób:

Zamierzam trenować z Vitorem w piątek w Miami. Spotkamy się w prywatnej sali treningowej, potrenujemy razem, zobaczymy czy dobrze nam się współpracuje i być może będziemy sparing partnerami w przyszłości. Nie wiem czy dołączy do Jackson’s MMA. Szukał mnie, dzwonił do mnie, mówił, że chciałby ze mną potrenować. I tak muszę wpaść do Miami po drodze do Nowego Jorku, więc zmieniłem datę mojego lotu na do NY na piątek by móc zjeść z nim obiad, potrenować, pogadać. Być może w przyszłości będziemy partnerami treningowymi.

Moim zdaniem pomysł całkiem dobry – obaj zawodnicy mogą zyskać na tej współpracy. Nie sądzę jednak, żeby Vitor przeszedł do klubu Jonesa. Ciekawe też jestem reakcji Rashada który od dawna jest w poważnym konflikcie z Jonesem – z jednej strony profesjonalizm każe przemilczeć to i pozwolić Vitorowi rozwijać się trenując z kim chce, z drugiej – team Blackzilians sprawia wrażenie ekipy gdzie wszyscy są braćmi. Poczekamy, zobaczymy.

9 thoughts on “Jones będzie trenował z Belfortem

  1. chyba Belfort chce sobie cos udownodnic ;>
    Czul, ze jest niezniszczalny, doczepili sie do jego TST, wiec pewnie w 100% gazie chce sprawdzic samego siebie, czy JJ jest w jego zasiegu.
    Cos czuje, ze jak mu dobrze bedzie szlo, to za kilka miesiecy bedzie trabil, ze dawal sobie rade z JJ i dlatego chce TS’a.

  2. Wypowiedz Vitora. „I want to clear the air that on the rumor of me training with Jon Jones. The office that represent me wanted to use Jon for a commericial in brazil so I called Malki. He was with Jon at the time and Jon got on the phone to talk with me. We had a friendly talk and he said let’s train one day and I said sure one day let’s train. It wasn’t a serious talk about training. I am a Blackzilian and I am not training with Jon. He is a great guy and I admire him but the media taking to far.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.