Jon Jones wyszedł z aresztu po wpłaceniu kaucji. Ma stawić się na rozprawie zaplanowanej na 26 października

Ronald Martinez/Getty Images

Jon Jones wpłacił w piątek kaucję dzięki czemu wyszedł z aresztu, ale były mistrz wagi półciężkiej UFC ma się jeszcze stawić w sądzie na rozprawie, która odbędzie się 26 października.

Jon Jones (261-1) został zatrzymany przez policję w Las Vegas wczesnym rankiem w piątek, krótko po jego wprowadzeniu do UFC Hall of Fame. „Bones” został aresztowany pod zarzutem pobicia, przemocy domowej oraz uszkodzenia i ingerencji w pojazd.

Jak poinformował Marc Raimondi z ESPN, Jon Jones wpłacił w piątek 24 września kaucję po czym został zwolniony z aresztu i ma się stawić w sądzie 26 października.

„Według urzędnika sądowego, Jon Jones nie pojawi się dziś po południu w sądzie w Las Vegas, jak oczekiwano. Jones wpłacił kaucję w piątek wieczorem i nie przebywa już w areszcie. Jego następna rozprawa w sądzie odbędzie się 26 października, gdzie nastąpi określenie statusu w sprawie złożenia potencjalnej skargi karnej przeciwko niemu.

Dziś po południu (25 września) sędzia przejrzy sprawę Jonesa w celu ustalenia, czy istnieje prawdopodobny powód do zachowania DNA, które zostało pobrane od Jonesa po jego aresztowaniu w piątek rano, czy też nie. Ale to stanie się za zamkniętymi drzwiami i ani Jones, ani jego adwokat nie będą tam obecni.”

Przed swoim aresztowaniem, „Bones” ujawnił, że planuje dojść do wagi 275 funtów przed swoim debiutem w wadze ciężkiej. Pytanie tylko, czy ostatnie wydarzenia nie pokrzyżują jego planów i planowanego debiutu w wadze ciężkiej zapowiadanego na drugi kwartał przyszłego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *