Jon Jones wypada z UFC 187?

Jon Jones

Według niepotwierdzonych, lecz pochodzących z dość pewnych źródeł informacji, mistrz wagi półciężkiej UFC jest zamieszany m.in. w spowodowanie wypadku i ucieczkę z jego miejsca.

Informację podali niezależnie FrontRowBrian(człowiek, który niemal wszystkie informacje podaje jako pierwszy, a myli się bardzo rzadko) oraz jeden z dziennikarzy MMA Insider.

Jak pisze FrontRowBrian Jones jest obecnie aresztowany za uderzenie auta prowadzonego przez ciężarną kobietę podczas przejeżdżania przez skrzyżowanie na czerwonym świetle, był pod wpływem narkotyków, a w jego samochodzie znaleziono kokainę. Jeśli to prawda to zapewne jego walka na UFC 187 nie odbędzie się.

Jak pewnie pamięta większość, „Bones” już miał trochę problemów na tle narkotyków – w badaniach dopingowych w związku z jego walką z Danielem Cormierem stwierdzono w jego organizmie obecność metabolitów właśnie kokainy. Wtedy udało mu się wyjść ze wszystkiego dzięki małej karze finansowej i dwóm dniom na odwyku.

Co ciekawe Chael Sonnen niedawno przekonywał, że do walki Jonesa z Anthonym Johnsonem nie dojdzie. Teraz na jego twitterze można zobaczyć słowa „A nie mówiłem…”.

Na razie brak oficjalnych informacji, ani stanowiska zawodnika czy władz UFC.

jones koka

17 thoughts on “Jon Jones wypada z UFC 187?

  1. Policja to sobie gadac moze…. Panowie sąd sie liczy… Ile razy policja pomawia i nie ma w 100% racji…. Troch chlodniej podchodzic trzeba do takich rzeczy…. W stanach ostatnio Policjant zabil niewinnego czarnoskorego wiec Panowie Policja to jedna a sad to sad….

  2. Dokładnie Cain… Jakby serio narozrabiał, to PDA by tylko do FBI się zwróciło i w godzinę namierzyło Jones’a 🙂 Akurat tam mają służby mundurowe niewyobrażalną moc 🙂 Coś przeskrobał ale nie rozdmuchujmy tego do skali jakby kogoś rozjechał na pasach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.