Jon Jones widzi szansę na ogromną wypłatę w związku z powrotem Brocka Lesnara do UFC

jon-jones-ufc-197-slider

Po tym jak z UFC 200 wycofano Conora McGregora, wszyscy zastanawiali się co zrobi organizacja, by zapełnić to puste miejsce.

Samo wypełnienie luki, to dopiero połowa sukcesu, ponieważ równie ważne jest to, aby zastępstwo było godne tej gali i oczekiwań fanów. Tak oto Dana White ogłosił, że w miejsce rewanżu Diaz vs McGregor wejdzie inny pojedynek rewanżowy między mistrzem wagi półciężkiej Danielem Cormierem i tymczasowym mistrzem Jonem Jonesem.

Po jakimś czasie Dana White poinformował opinię publiczną, że na jubileuszową galę szykuje jeszcze jedną „Dużą” walkę. Podczas trwania gali UFC 199 dowiedzieliśmy się, że tym czymś dużym będzie powrót Brocka Lesnara do UFC.

Jon Jones został zapytany na Twitterze o to, co sądzi o powrocie Brocka Lesnara do UFC i oto, co odpowiedział:

„Cóż, jeśli mam być szczery, to zastanawiam się jak wiele milionów wpadnie do mojego portfela.”

Jon Jones już od dłuższego czasu mówi, że po odzyskaniu tytułu wagi półciężkiej, będzie chciał spróbować się w wadze ciężkiej.

6 thoughts on “Jon Jones widzi szansę na ogromną wypłatę w związku z powrotem Brocka Lesnara do UFC

  1. Junior
    Co ten twoj idol taki stary na tym zdjeciu ? Przesadza z koka czy treningami ? Kurwa niech robia ta walke z Cormierem i niech ta farsa z pasami sie skonczy. Jak nie cierpie koscistego tak nie widze wiekszej szansy dla DC

  2. Wiem ,ze mlody ale tu wyszedl tak na 36 lat. Trundo nie znac metryki koscieja. Shoguna wykonczyly wielokrotne kontuzje kolan i rozne inne. Kosciej tez jakies mial ale do shoguna mu daleko. Mysle ,ze niewiele sie zmieni za 3 / 4 lata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *