Jon Jones vs Jan Błachowicz w nowej fanowskiej zapowiedzi

Czołowy zawodnik dywizji półciężkiej UFC Jan Błachowicz nie ustaje w dążeniach, aby jego walka z Jonem Jonesem o tytuł mistrza doszła do skutku.

W związku z tym, Jan Błachowicz opublikował w swoich mediach społecznościowych fanowską zapowiedź video swojego pojedynku z mistrzem dywizji Jonem Jonesem.

To już kolejna zapowiedź tego starcia i kolejna próba wypromowania walki, która zyskała wielu zwolenników nie tylko w Polsce, ale również w Stanach Zjednoczonych. Niestety Błachowicz musi ostro walczyć o ten pojedynek, ponieważ ma poważnego konkurenta w wyścigu o walkę o pas. Tym konkurentem jest ostatni rywal Jonesa, Dominick Reyes, który przegrał przez kontrowersyjną jednogłośną decyzję i teraz tez walczy o wynegocjowanie rewanżu.

Za Janem Błachowiczem przemawia to, że byłby nowym rywalem dla Jona Jonesa oraz to, że ma za sobą trzy wygrane walki z czego dwie przez nokaut. Błachowicz znokautował najpierw w drugiej rundzie byłego mistrza wagi średniej Luke’a Rockholda, potem wygrał przez niejednogłośną decyzję Ronaldo Souzę, a w ostatniej walce znokautował w pierwszej rundzie Coreya Andersona.

Dodatkowo sam mistrz Jon Jones zdaje się być bardziej zainteresowany pojedynkiem z Janem Błachowiczem, więc tutaj szanse polskiego zawodnika znowu rosną. Póki co, musimy czekać na rozwój wydarzeń i konkrety dotyczące kolejnej walki o tytuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.