Jon Jones: „Robię wszystko co mogę, by było dobrze”

Ethan Miller/Getty Images
Ethan Miller/Getty Images

Były mistrz wagi półciężkiej Jon Jones po raz kolejny przechodzi trudny okres w swoim życiu po tym jak oblał testy antydopingowe.

W związku z tym, że Jones nie przeszedł pomyślnie testów, został wykluczony z walki z Danielem Cormierem na UFC 200. Dodatkowo w najgorszym przypadku „Bonesowi” może grozić zawieszenie aż na dwa lata o czym zadecyduje USADA.

Jon Jones napisał na swoim Twitterze, że te oto słowa:

— Robię wszystko co mogę , by było dobrze. Dziękuję za słowa otuchy.

Na pytanie, czy oglądał walki na UFC 200 odpowiedział, że zakończył galę oglądając wszystkie walki.

Dla Jonesa zapewne nie było łatwo oglądać walkę Daniela Cormiera z Andersonem Silvą wiedząc, że to on miał być na miejscu Brazylijczyka w konfrontacji z Cormierem. Jones ponownie będzie musiał uporać się z problemami jakie sobie zgotował.

4 thoughts on “Jon Jones: „Robię wszystko co mogę, by było dobrze”

  1. Jahaha jak sie stara jak moze i mu to nie wychodzi Jehehe 🙂 to nie chce widzieć co by było jakby nic nie robił zeby było dobrze jahahaha 🙂 Ciekawe kiedy dokładnie powiedzą co wziął 🙂 moze sie wyjasni skad takie przyrosty siły 🙂

  2. wpadł jak setki innych jeden … Problem w tym, ze wyszło to na 3 dni przed walka.Druga sprawa podja rekawice po Conorze, byc moze przez to nie oczyscił organizmu. Ciezko jednoznacznie powiedzieć, bo każdy teraz udaje debila.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *