Jon Jones o potencjalnej walce z Danielem Cormierem, ale pod jednym warunkiem

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Nowy-stary mistrz wagi półciężkiej UFC Jon Jones w walce wieczoru gali UFC 232 pokonał w pojedynku rewanżowym Alexandra Gustafssona odzyskując mistrzowski pas. Co dalej? Jones stwierdził, że nie chce gonić za byłym podwójnym mistrzem Danielem Cormierem i mierzyć się z nim w wadze ciężkiej. Bones zaproponował Cormierowi, aby ten spróbował odzyskać pas 205 funtów.

Mimo, że wcześniej Jones był zainteresowany walką z Cormierem w wadze ciężkiej, teraz ma inną propozycję dla DC…

CZYTAJ DALEJ

2 thoughts on “Jon Jones o potencjalnej walce z Danielem Cormierem, ale pod jednym warunkiem

  1. Gala mi się podobała nie wiem jak innym.walka wieczoru też fajna.Gustav ma co myśleć po tej walce.A teraz życzę wszystkim dobrej zabawy sylwestrowej i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2019 ROKU WSZYSTKIM.oby przyszły rok nie był gorszy od zeszłego.

  2. Gala podobała mi się średnio, ale oglądłem tylko kartę główną. Mendes liczył po raz kolejny, że wygra w pierwszej rundzie (brak jakiejkolwiek kondycji), Anderson – Latifi, zestawienie tych zawodnik to jakiś żart, Chiesa – Condit, walka dla koneserów, Nunes – Cyborg (przerosła moje oczekiwania, ale liczyłem na Nunes 🙂 ) i podejście Gustafsona takie jak Mendesa. Liczę że Janek poważniej odejdzie do tematu i w przyszłym roku, po pokonaniu Santosa zaatakuje tron 🙂 Szczęśliwego Nowego Roku 2019′

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *