Jon Jones ma radę dla Anthony’ego Smitha: „Pospiesz się i kup swojej rodzinie broń”

BT Sport

Mistrz wagi półciężkiej UFC Jon Jones odpowiedział swojemu byłemu przeciwnikowi Anthony’emu Smithowi na jego ciętą ripostę, dając mu radę.

Na początku tego miesiąca do domu Smitha wtargnął intruz, który wdał się w szamotaninę z zawodnikiem UFC. Smith powiedział później, że stoczył „jedną z najcięższych walk w swoim życiu”.

Niedługo potem, „Bones” zabrał głos w mediach społecznościowych stwierdzając, że cieszy się, że jego były przeciwnik Anthony oraz członkowie rodziny nie ucierpieli w wyniku tej napaści, ale uszczypliwie dodał, że nie ma mowy, aby intruz, który wtargnąłby do jego domu, opuścił go cało.

Ten komentarz nie spodobał się Smithowi, który szybko i ostro odpowiedział Jonesowi zarzucając mu popisywanie się.

Jon Jones postanowił odpowiedzieć Smithowi na Twitterze, gdzie podzielił się następującą radą dla byłego pretendenta do tytułu, a następnie z premedytacją usunął wpis

„Anthony, jeśli masz zamiar zostawić otwarte drzwi garażu na całą noc, pośpiesz się i kup rodzinie broń, jakiś buzdygan czy coś. Taki dupek, jak ja, mógłby poradzić sobie z tobą przez całą noc, a to mogłoby się źle skończyć dla wszystkich.

Róbcie screenshoty, nadchodzi kasacja.”

One thought on “Jon Jones ma radę dla Anthony’ego Smitha: „Pospiesz się i kup swojej rodzinie broń”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.