Jon Jones: „Jeśli udało mi się raz dojść na szczyt, to mogę to zrobić ponownie”

Twitter.com

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jon Jones bardzo wiele osiągnął w swoim życiu i karierze, ale przez swoje błędy zaprzepaścił kilkukrotnie szansę na odzyskanie tytułu mistrza i stracił w oczach wielu fanów.

W 2015 roku Jon Jones został pozbawiony tytułu ze względu na spowodowanie wypadku samochodowego i ucieczkę z miejsca zdarzenia. W 2016 roku Jones  oblał test antydopingowy, który wskazał obecność w jego organizmie klomifenu, co skutkowało rocznym zawieszeniem.

Wracając z zawieszenia, Bones zmierzył się z mistrzem Danielem Cormierem na UFC 214. Jones ygrał ten pojedynek przed czasem, ale zwycięstwo byłoby krótkotrwałe, ponieważ wyniki testów antydopingowe z próbek pobranych przed walką dały wynik pozytywny. W konsekwencji Jones ponownie został pozbawiony tytułu, który wrócił do Cormiera, a on sam oczekuje na ogłoszenie decyzji czy czeka go zawieszenie, czy też uda mu się go uniknąć na co ma całkiem spore szanse.

Wydaje się jednak, że w Jonesie jest upór dzięki któremu będzie chciał powrócić na szczyt. Jon umieścił na swoim Instagramie filmik z inspirującym podpisem.

” Jeśli udało mi się raz dojść na szczyt, to mogę to zrobić ponownie. Wierzę, że istnieją wewnętrzne talenty wewnątrz mnie, których jeszcze nie odkryłem. Nie ma czegoś, czego bym nie mógł osiągnąć jeśli się do tego przyłożę, po prostu trzeba tylko się do tego przyłożyć i włożyć wysiłek. Kto jest gotowy do pracy?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.