Jon Jones, Conor McGregor i Nate Diaz usłyszą wyroki w swoich sprawach 10 października

Ethan Miller/Getty Images
Ethan Miller/Getty Images

Powoli zbliża się data ogłoszenia przez komisję NSAC wyroków trzech zawodników UFC Jona Jonesa, Conora McGregora i Nate’a Diaza, którzy naruszyli politykę antydopingową oraz regulamin organizacji.

Mowa oczywiście o tymczasowym mistrzu wagi półciężkiej Jonie Jonesie, który został tymczasowo zawieszony za oblanie testów antydopingowych przed galą UFC 200 i jego walką rewanżową z Danielem Cormierem, która została odwołana przez zdjęcie Jona z karty walk. Jones zaprzecza temu, że miał zażywać świadomie środki dopingujące i zapowiada oczyszczenie się z zarzutu kiedy tylko przyjdzie na to czas.

Druga sprawa dotyczy mistrza wagi piórkowej Conora McGregora oraz Nate’a Diaza, którzy wszczęli awanturę podczas konferencji prasowej przed ich pojedynkiem na gali UFC 202. Podczas burdy, Conor McGregor i team Nate’a Diaza zaczęli rzucać w siebie butelkami z wodą i puszkami z napojami nie zważając na to, że na sali byli obecni dziennikarze.

Najpoważniejszą konsekwencją w sprawie Jona Jonesa może być nawet dwuletnie zawieszenie natomiast w przypadku McGregora i Diaza obaj zawodnicy będą oczekiwać na kolejne ustalenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *