Jon Jones chce, aby UFC wysłało mu umowę na walkę z Francisem Ngannou

BRWLRZ

Mistrz wagi półciężkiej UFC Jon Jones potwierdził swoje zainteresowanie super walką z Francisem Ngannou, mówiąc UFC, aby wysłało mu umowę do podpisania tego arcyciekawego pojedynku w wadze ciężkiej.

Jones i Ngannou dyskutowali w mediach społecznościowych i w wywiadach o tej potencjalnej super walce pomiędzy nimi, walce dwóch wielkich gwiazd tego sportu. Nie ma wątpliwości, że gdyby ta walka została zestawiona, byłaby to jedna z największych walk, jakie UFC mogło kiedykolwiek zorganizować. Zarówno Jones, jak i Ngannou są teraz u szczytu swojej kariery, co sprawia, że potencjalna super walka pomiędzy nimi w wadze ciężkiej jest jednym z najbardziej intrygujących pojedynków.

W poniedziałek Jones ponownie potwierdził w mediach społecznościowych swoje pragnienie walki z Ngannou. Pisząc na Twitterze, Jones zachęcał UFC do „wysłania umowy” na walkę z Ngannou.

Tweet jest bez wątpienia odpowiedzią na to, że prezydent UFC Dana White powiedział niedawno, że nie sądził, że Jones i Ngannou rzeczywiście chcą walczyć ze sobą. Szef UFC stwierdził tak na konferencji prasowej po UFC Floryda.

„Tak, to znaczy wszystko jest możliwe. Nie wiem, czy ci faceci naprawdę chcą tej walki. Wiesz o co mi chodzi? Ale pozwól, że powiem ci jedno, nie wiem, czy jest coś na rzeczy w związku z tymi dwoma. Jest dużo internetowego gadania. Jednak tak naprawdę, ta walka to zupełnie inna gra.”

Jones jest aktualnie przymierzany do kolejnego pojedynku w obronie tytułu wagi półciężkiej w potencjalnym rewanżu z Dominickiem Reyesem lub walką z czołowym zawodnikiem Janem Błachowiczem. „Bones” od dawna jednak mówił o potencjalnym przejściu do wagi ciężkiej na super walkę. Ngannou jest jednym z najgroźniejszych zawodników w tym sporcie obdarzonym nokautującym ciosem, więc publiczne wyzwanie go przez Jonesa pokazuje, że mistrz chce wyzwań na tym etapie swojej kariery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *