Johny Hendricks vs. Neil Magny i Tim Means vs. Alex Oliveira na UFC 207

Getty images / UFC
Getty images / UFC

Nowe pojedynki w karcie grudniowej gali.

Rozpiska gali UFC 207 właśnie wzbogaciła się o dwa starcia w kategorii półśredniej, mowa o pojedynkach Johny’ego Hendricksa (17-5, 12-5 w UFC, #7 w rankingu UFC) z Neilem Magnym (18-5, 11-4 w UFC, #9 w rankingu UFC) oraz Tima Meansa (26-7-1, 10-4 w UFC) z Alexem Oliveirą (16-3-1 1 NC, 5-2 w UFC).

Bigg Rigg miał przenieść się do kategorii średniej po kolejnych problemach ze zrobieniem wagą – tym razem przed przegranym starciem z Kelvinem Gastelumem. Przed walką na UFC 200 Johny mierzył się z Stephenem Thompsonem i został znokautowany już w pierwszej odsłonie.

Również Magny nie zalicza swojego ostatniego występu do udanych, Neil nie miał szans w starciu na uderzenia z Lorenzem Larkinem. Wcześniej 29-latek zaliczył trzy wygrane z rzędu odprawiając kolejno Ericka Silvę, Kelvina Gasteluma i Hectora ombarda.

The Dirty Bird wygrał sześć z siedmiu ostatnio toczonych pojedynków. W ciągu ostatnich dwóch lat 32-latek przegrał tylko walkę z Mattem Brownem, obecnie Tim jest na fali dwóch wygranych przez nokaut po odprawieniu Johna Howarda i Sabaha Homasiego.

Oliveira w bieżącym roku stoczył już trzy pojedynki. W styczniu Alex poległ w starciu z Donaldem Cerrone a później Brazylijczyk wypunktował Jamesa Moontasriego i znokautował Willa Brooksa.

Gala UFC 207 odbędzie się 30 grudnia w Las Vegas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *