Johny Hendricks jest zdrowy w 85%

Powrót mistrza wagi półśredniej planowany na luty/marzec przyszłego roku.

Johny Hendricks (16-2, 11-2 w UFC) ostatni raz walczył na UFC 171, 15 marca bieżącego roku. W walce której stawką był zwakowany pas, nie bez problemów Bigg Rigg pokonał Robbiego Lawlera (24-10 1 NC, 10-4 w UFC, 1# w rankingu UFC). Od tamtej pory Johny nie walczył z powodu kontuzji, musiał poddać się operacji prawego bicepsa.

Menadżera Hendricksa poinformował, że Johny jest na tyle zdrowy aby można było już zakontraktować rewanżową walkę z Lawlerem. UFC jednak nie chce prowadzić rozmów dopóki Johny nie będzie całkowicie zdrowy.

Ted Ehrhardt powiedział także, że reprezentowany przez niego zawodnik jest w 85% zdrowy i może już trenować codziennie. Powrót mistrza do oktagonu jest planowany na luty/marzec 2015r.

W między czasie Robbie Lawler zawalczył z Jakem Ellenbergerem i Mattem Brownem. Obie walki wygrał i umocnił się na pozycji pierwszego pretendenta.

6 thoughts on “Johny Hendricks jest zdrowy w 85%

  1. A ja w rewanzu, tak samo z reszta jak i w ich I walce, licze na Lawlera. Gosc idzie po prostu jak burza, a i w walce z Hendricksem lepiej mi sie na niego patrzylo. Szkoda tylko, ze spuchl w ostatniej rundzie.

  2. Dla mnie obaj nie są i nie beda tak mocni jak zdrowy GSP . Rumcajs ma solidną baze boks + zapasy ale to co GSP pokazywał w swoim prime to masakra 😀 Zapasniczo sponiewierał Kosem ,wchodził w wymiany udane z stójkowiczami 😀 Ja chce GSP !

  3. Jestem swierzak jeżeli chodzi o UFC, ale wydaje mi się że Rumcajs w walce z GSP wykazywał większą inicjatywę i był lepszy. A co do Robbiego, chłopak ma duszę prawdziwego GLADIATORA, mam nadzieję że, jego prawe sierpy w jakiś sposób trafią mistrza w szczękę, jak wiadomo obecny champion lubi zostawiać z tyłu lewą nogę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.