Johny Hendricks czeka na pojedynek z GSP

Podczas dzisiejszej gali UFC 154, Johny Hendricks udowodnił bez cienia wątpliwości, że jest pretendentem numer jeden do tytułu wagi półśredniej.

Hendricks bardzo szybko uporał się z Martinem Kampmannem nokautując go jednym ciosem w 46 sekundzie pierwszej rundy. Teraz pozostaje tylko czekać na pojedynek Hendricksa z mistrzem Georgesem St. Pierre, który może być znaczący w kwestii walki GSP vs Silva.

12 thoughts on “Johny Hendricks czeka na pojedynek z GSP

 1. Oglądałem konferencje po walce i chyba GSP uciął wszystkie spekulacje dotyczące walki z Andersonem .Powiedział że tylko w limicie wagi półśredniej bo ma kłopoty z utrzymaniem wagi wyższej i bycia w formie .Anderson nie wydaje mi się faworytem w tej wadze będzie odwodniony )

 2. Dokładnie tak jest, widziałem wiele wywiadów na yt z ludźmi z obozu Silvy. Pytani o walkę z Jonsem, trzęsą się, odwracają wzrok od kamery i wymyślają idiotyczne wymówki odnośnie tej walki. Dlatego jak można aktualnie zauważyć team Silvy nagle ciśnie w stronę GSP.
  Jestem przekonany że jeżeli Silva zejdzie z wagą do kategorii w jakiej jest GSP to niema najmniejszych szans. Nie wstanie spod GSP a także nawet kadastrując nie będzie miał takiej siły nokautu. GSP w wersji 2.0 wyglądał fenomenalnie.

 3. Smieszne!
  Niech najpierw wezmie rewanz na bedacym poza forma Koschecku, ktorego nie dal rady ani znokaltowac, ani zdominowac, potem mozna rozwazyc ewentuyalna walke z Diazem/McD/Fitchem o TS, sama prawa lapa nie wystarczy by walczyc z GSP!

  A. Silva wazacy na codzien 100+ niech oczywiscie sp… i bije sie z rownym gabarytami JJ, a jak chce koniecznie walki to niech schodzi do ww^^

  Imo jedynym groznym oppem dla GSP jest teraz „not impressed” Diaz -kondycja, boks, bjj.

 4. Ludzie co wy piszecie Diaz z GSP chyba żartujecie .GSP będzie nim wycierał matę oktagonu przez 5 rund i swój boks Diaz może zachować dla innych . Nie ma bata na GSP w tej kategorii wagowej jeśli będzie gość lepszy w zapasach będzie walczył z nim w stójce i odwrotnie , tylko coś takiego jak w walce z Serrą może odebrać mu pas }

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.