Johnny Walker chce przed końcem roku zawalczyć o pas, ale najpierw zapowiada nokaut w walce z Nikitą Krylovem

Johnny Walker Instagram

Johnny Walker (17-4 MMA, 4-1 UFC) jest przekonany, że w ten weekend, kiedy stanie do pojedynku z Nikitą Krylovem (25-7 MMA, 7-5 UFC) na gali UFC Fight Night 170 w Brasilii, powróci na ścieżkę zwycięstw. Ma też w planach zawalczyć w tym roku o pas.

Do niedawna Walker błyskawicznie piął się po szczeblach swojej kariery, ale został powstrzymany w ostatniej walce w której zmierzył się z Coreyem Andersonem na gali UFC 244. Wielu fanów MMA myślało, że Brazylijczyk zwycięży przez kolejny nokaut, ale tak się nie stało. Zamiast tego, to Anderson zdobył pokonał go przez TKO w pierwszej rundzie.

Teraz, cztery miesiące później, Walker jest chętny i gotowy na powrót do Oktagonu. Oto, co powiedział o swojej kolejnej walce w rozmowie z BJPenn Radio.

„Nie masz pojęcia, jak bardzo chcę walczyć. Jestem naprawdę podekscytowany. Chcę kogoś pokonać. Chcę się sprawdzić. Nie chcę nikogo skrzywdzić, ale chcę kogoś znokautować.”

Wychodząc do walki przeciwko Krylovowi, Johnny Walker spodziewa się powrotu na ścieżkę zwycięstw z wygraną przez KO. Brazylijczyk zdaje sobie sprawę z tego, że Krylov jest dobry w parterze, ale uważa, że jest lepszym zawodnikiem od niego. Jeśli podniesie rękę w geście zwycięstwa, Walker twierdzi, że to udowodni, że jest gotowy na kolejny krok.

„Naprawdę podoba mi się ten pojedynek. Sądzę, że jest to naprawdę dobra walka dla mnie, żebym wrócił, ponieważ on jest całkiem dobrym zawodnikiem. Ma dobrą stójkę, dobry parter. Ma całkiem niezłe zapasy i trochę cardio. Jest więc kompletnym zawodnikiem. To będzie dla mnie naprawdę dobry test. Pokonanie tego faceta powie mi, czy jestem gotowy na następny poziom.”

Na koniec, jeśli Walker wygra tę walkę przez nokaut, to uważa, że ustawi go to w kolejce do pojedynku o tytuł. Wierzy, że będzie potrzebował jeszcze kilku zwycięstw i do końca roku będzie mógł zawalczyć o pas.

„Będę na to pracował. Będę walczył, jak tylko będę potrafił i trenował najlepiej, jak tylko będę mógł. Jeśli będę miał okazję walczyć o tytuł pod koniec roku lub na początku przyszłego roku, chcę na to popracować.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.