John Kavanagh zainteresowany walkami Conora McGregora z Khabibem Nurmagomedovem, Natem Diazem i Georgesem St-Pierrem

Sportsfile/Corbis Getty Images

Trener mistrza wagi lekkiej o potencjalnych rywalach swojego podopiecznego.

Conor McGregor (21-3, 9-1 w UFC) jest obecnie mistrzem wagi lekkiej, jednej z najtrudniejszych dywizji w całym UFC. I chociaż obecnie Irlandczyk rozkręca zainteresowanie możliwością zawalczenia z Floydem Mayweatherem Jr. (49-0) tak jego trener, John Kavanagh jest świadom tego, że w najbliższej przyszłości czekają Conora pojedynki na zasadach MMA. W rozmowie z Submission Radio wymieniał on zawodników, z którymi mógłby zmierzyć się McGregor.

Moim numerem jeden będą walki Conora w MMA. To mój numer jeden. To mój egoistyczny numer jeden, ale jeszcze zobaczymy. Jaki przeciwnik? Mówiłem wcześniej – rewanż z Natem Diazem interesuje mnie bardzo, ponieważ teraz jest 1-1 i te style pasują. Prawie na równi z tym, z niedużą różnicą, byłby wygrany walki Khabib vs. Ferguson z tego weekendu. Myślę, że Khabib to zrobi tak, więc myślę, że to Khabib wygra. Więc Khabib będzie zestawieniem później. Poniżej tego byłby Georges St-Pierre, tylko dlatego, że GSP był niesamowitym zawodnikiem. Jestem jego wielkim fanem, nauczyłem się dużo z oglądania jego walk, ale minęło dużo czasu od kiedy on walczył i sport ten bardzo szybko się zmienia. Myślę, że Khabib to lepsza wersja GSP. Chociaż nie wiem, ciężko powiedzieć czym się różni Khabib od GSP. Ale tak, Nate na równi z wygranym Khabib / Ferguson.

2 thoughts on “John Kavanagh zainteresowany walkami Conora McGregora z Khabibem Nurmagomedovem, Natem Diazem i Georgesem St-Pierrem

  1. Na sile probuja ta walke z Diazem zorganizowac, bo z obecnym oponentow chyba najlatwiejszy. Tamten tez sra sie o to, bo zobaczyl jak wygladaja prawdziwe wyplaty. Tylko jakos nie jestem zainteresowany tym zestawieniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *