John Kavanagh: „Pieniądze nie sprawią tego, że Conor nie powróci do UFC”

mmajunkie.com

John Kavanagh w rozmowie o przyszłości mistrza kategorii lekkiej UFC, Conora McGregora.

Conor McGregor (21-3) już niedługo zmierzy się z Floydem Mayweatherem a wypłata jaką ma otrzymać za ten pojedynke będzie wynosić około 100 milionów dolarów. Po takiej wypłacie jaką otrzyma Irlandczyk, wiele osób zastanawia się czy Conor McGregor kiedykolwiek powróci do MMA gdzie czeka na niego kilkukrotnie mniejszy zarobek. Trener Conora, John Kavanagh przedstawił prawdopodobne plany na jego przyszłość.

Odkąd walka z Mayweatherem została ogłoszona cały zespół Irlandczyka podkreślał, że Conor powróci do obrony swojego pasa kategorii lekkiej. Prawdopodobny termin pierwszej obrony pasa to grudzień 2017 roku.

Poniżej wypowiedź Johna Kavanagha.

Nie widzę powodu dla którego Conor nie chciałby powrócić do UFC. Oczywiście pieniądze nie byłyby powodem dla którego nie miałby wrócić do MMA. Powiedział mi to bardzo wyraźnie. Przygotujcie się, w grudniu powracamy do Oktagonu.

To nie pieniądze go motywują. Mógłby zarobić łatwe pieniądze na filmach oraz reklamach. To wyzwanie go motywuje, dlatego codziennie podczas treningu jest uśmiechnięty. Jeżeli zaprzestanie treningi to co będzie robił w wolnym czasie?

2 thoughts on “John Kavanagh: „Pieniądze nie sprawią tego, że Conor nie powróci do UFC”

  1. Powtórzę to co napisałem na FB.

    Jestem strasznym sceptykiem. Jakoś nie potrafię uwierzyć, że „To nie pieniądze go motywują”.
    Conor jest jednym z najlepiej zarabiających zawodników MMA. Po walce z Floydem będzie na pierwszym miejscu. Potrafi się najlepiej sprzedać…
    Odnośnie „Mógłby zarobić łatwe pieniądze na filmach oraz reklamach”. Kto dałby mu za reklamę takie pieniądze jak za walkę z Floydem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *