John Kavanagh o planach na kolejną walkę Conora McGregora i wyborze kilku opcji

Peter Yang menshealth.com

Conor McGregor przebywa obecnie w Irlandii, a wczoraj spotkał się z mediami po raz pierwszy od pojedynku bokserskiego z Floydem Mayweatherem.

Wszyscy są bardzo ciekawi tego kiedy i z kim swoją kolejną walkę stoczy mistrz wagi lekkiej UFC , ponieważ od czasu przegranej walki bokserskiej przez TKO w 10 rundzie, McGregor nie angażował się w wywiady i występy publiczne oraz nie komentował swoich dalszych planów. Mistrz powiedział, że chce zobaczyć, co wydarzy się w przyszłym tygodni na gali UFC 216 w walce między Tonym Fergusonem i Kevinem Lee, zanim zdecydujesz się podjąć decyzję o swojej kolejnej walce.

Conor McGregor jest w ostatnim czasie łączony z takimi pojedynkami jak walka z Natem Diazem, Canelo Alvarezem i Floydem Mayweatherem. Chociaż nic nie zostało oficjalnie powiedziane, trener John Kavangh wie, jaką walkę chce stoczyć McGregor.

„30 grudnia to zdecydowanie nie jest ta data, nie wiem od czego to się zaczęło, ale mają pewien sposób na wykorzystanie tego w promocji. Mogę też powiedzieć, że jego menedżer zadzwonił dzisiaj rano do mnie mówiąc, że on i Conor byli na spotkaniach w ciągu całego dnia. Oczywiście, jutro zaczniemy rozważyć konkretną datę. Gdyby to był mój wybór i muszę podkreślić, że to nie znaczy, że tak się stanie, zorganizowalibyśmy walkę z Natem Diazem w marcu i byłaby to walka jaką chciałbym przepchnąć. Chodzi mi po głowie data 17 marca w Dniu Świętego Patryka na karcie walk w Nowym Jorku z walką Nate Diaz 3. Myślę, że byłoby to absolutnie niesamowite. Właśnie tego bym chciał. Będę starał się namawiać do tej walki wraz ze swoim 0,1-procentowym wpływem, gdy spotkam się jutro z Conorem i Audie Attarem. Chcę trzeciej walki z Diazem w Dniu Świętego Patryka w Nowym Jorku. Oczywiście to może być również walka z Canelo w maju (śmiech).”

Oprócz tego, szanowany dziennikarz MMA Peter Carroll poinformował, że Conor jest gotów walczyć 30 grudnia, ale tylko pod pewnymi warunkami.

„McGregor twierdzi, że mógłby zawalczyć 30 grudnia tylko pod jednym warunkiem, a jest nim to, że musiałby tylko pokazać się na ważeniu, a potem walczyć.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *