John Dodson vs. Pedro Munhoz dodane do UFC Fight Night 125 w Belem

ufc.com.br

Poznaliśmy drugi pojedynek w kategorii koguciej, który zobaczymy podczas brazylijskiej gali w Belem.

Organizacja UFC potwierdziła kolejny pojedynek, który zobaczymy podczas gali w Belem. Będzie to starcie w wadze koguciej, pomiędzy Johnem Dodsonem (19-9) oraz Pedro Munhozem (15-2, 1NC). Gala odbędzie się 3 lutego w hali Arena Guilherme Paraense.

Pedro Munhoz znajduje się obecnie w znakomitej dyspozycji, podczas której wygrał cztery pojedynki z rzędu. W ostatnim występie w Oktagonie, pokonał przez poddanie Roba Fonta. Brazylijczyk był trzykrotnie odznaczany bonusem za występ wieczoru. Przed dołączeniem do największej organizacji, był posiadaczem mistrzowskiego pasa federacji RFA.

John Dodson to bardzo doświadczony zawodnik, który na co dzień trenuje w klubie Jackson Wink, pod okiem Grega Jacksona. Jest zwycięzcą 14 edycji programu The Ultimate Fighter, pokonując w finale T.J. Dillashawa. Dodson był również dwukrotnym pretendentem do mistrzowskiego pasa kategorii muszej. Obie walki przegrał przez jednogłośną decyzję z Demetriousem Johnsonem.

Walką wieczoru gali UFC Fight Night 125, będzie starcie pomiędzy Lyoto Machidą oraz Erykiem Andersem.