Joe Schilling vs Jason Wilnis w SuperFight Series na GLORY 30

GLORY / verbaltapcast.com
GLORY / verbaltapcast.com

Największa organizacja kickboxingu GLORY, ogłosiła kolejny pojedynek niemal w całości sfinalizowanej karty walk gali GLORY 30: Los Angeles.

GLORY 30: Los Angeles odbędzie się 13 maja w Citizens Business Bank Arena w Ontario w Kalifornii.

Czołowy pretendent wagi średniej i zarazem miejscowy zawodnik Joe Schilling (21-7, 12 KO) wraca do akcji i zmierzy się w SuperFight Series z Holendrem Jasonem Wilnisem (27-6-1, 7 KO). Będzie to pojedynek rewanżowy za walkę na GLORY 24 na której Schilling wygrał starcie przez TKO po kontuzji stopy Wilnisa.

Drugim pojedynkiem tej serii będzie walka w wadze ciężkiej między trenującym w American Kickboxing Academy Chi Lewis-Parry’m, a byłym zawodnikiem UFC Guto Inocente (29-7, 16 KO). Lewis-Parry wraca do walki od czasu GLORY 21, podczas gdy Inocente wróci do rywalizacji po zwycięstwie przez KO w pierwszej rundzie na GLORY 27.

W pozostałych walkach zobaczymy pojedynek w wadze średniej między Mike’m Lemaire (17-8, 7 KO) i Karlem Robersonem (0-1 GLORY) oraz starcie w kategorii półciężkiej między Mannym Mancha (2-1, 2 KO) i powracającym do ringu GLORY Warrenem Thompsonem (10-4-1, 2 KO).

Oprócz tego w organizacji GLORY zadebiutuje jedna z najlepszych zawodniczek Muay Thai na świecie, Tiffany Van Soest (10-2-1, 5 KO). Początkowo jej rywalką miała być 37-letnia Jeri Sitzes, ale musiała się wycofać z walki. Wkrótce organizacja powinna ogłosić nową przeciwniczkę dla Van Soest.

Poniżej aktualna karta walk GLORY 30: Los Angeles

Walka o tytuł wagi średniej
Simon Marcus (c) vs. Dustin Jacoby

Finał turnieju wagi półśredniej
— vs. —

TBA vs. TBA

Półfinały turnieju wagi półśredniej
Francois Ambang vs. Daniel Morales
Casey Greene vs. Richard Abraham

Superfight Series
Joe Schilling vs. Jason Wilnis
Chi-Lewis Parry vs. Guto Inocente
Mike Lemaire vs. Karl Roberson
Manny Mancha vs. Warren Thompson
Tiffany Van Soest vs. TBA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *