Joe Rogan stoczy pojedynek w UFC?

Wiadomość nieco szokująca lecz ci, którzy poznali nieco bardziej Joe Rogana wiedzą, że potrafi walczyć i niejednokrotnie umieszczał zdjęcia i filmiki ze swoich treningów.

Według tego co podają źródła bliskie UFC, Joe Rogan ma stoczyć walkę na jednej z najbliższych gal. Według samego bohatera tej nowiny, walka została sprowokowana przez jakiegoś zawodnika, którego nazwiska jeszcze nie znamy.

„W zasadzie, ten zawodnik nazwał mnie dziwką i powiedział, że nie odważę się wejść do ringu. Przekonałem więc Dana White’a, by pozwolił mi walczyć i mam zamiar pokazać temu gościowi kto jest dziwką.”

Joe Rogan to jedna z tych postaci, która jest nieodłączną częścią największej organizacji MMA na świecie. Był w UFC jeszcze zanim stała się tak popularna. Zarówno organizacja jak i Dana White mają dług wobec Rogana i dlatego ta walka jest teraz w samym centrum zainteresowania.

„Mamy powody by Joe był w naszym teamie w UFC, on nie jest zwykłą postacią, jest świetnym zawodnikiem z wiedzą o tym sporcie,” powiedział Dana White.

„Obawiam się trochę o tego kolesia, ponieważ przysięgam, że Joe wybije z niego gówno. Powinien wyzwać Joe w jego innym programie Fear Factor niż do wlaki w oktagonie. Wiem, że gdybym był na jego miejscu, wolałbym zjeść bycze jądra niż dostać kopa w twarz od Rogana.”

Dana White musi jeszcze wydać oficjalny komentarz dotyczący walki, ale wydaje się, że nastąpi to w przyszłym tygodniu. Data walki i gala na której miałaby się odbyć walka zostanie zapewne zaraz potem ogłoszona.

17 thoughts on “Joe Rogan stoczy pojedynek w UFC?

 1. Joe ma czarny pas w bjj i taekwondo. W teakwondo jest na tyle ceniony gsp prosił go o pomoc w pracy nad techniką kopnięć. natomiast sama walka w ringu to zupełnie inny kawałek chleba dlatego jaki by to zawodnik nie był zje Rogana

 2. widzielsicie ostatnio walke Ortiza?
  gosciu co mial 1 win 8 lose w ostatnich 9 walkach w UFC…
  zaledwie 2 kategorie wagowej wyzej od Shlemenko ktory mial w ostatnich 13 walkach 13 wygranych 0 porazek. Poklocili sie i byl fajt dla zasady.
  Shemlenko 0 szans, jakby Ortiz chcial to by go tam zgwalcil.
  W aspekcie sportowym kategorie wagowe sa spoko, ale jak Joe bedzie mial walczyc z jakims przecinkiem, to mysle, ze go rozpyka.

 3. Joe nie jest na TRT, nie musi być. Może w spokoju kupić towar i walić ile wlezie 🙂

  Co do jego BJJ i Taekwondo. Gość ma 47 lat, nie trenuje jak sportowiec, tylko kulturysta, jara sporo zioła z Eddie Bravo i myśli, że gumowa garda to sposób na uderzenia z góry w MMA. Dokładając zerowe umiejętności zapaśnicze, nie ma nawet mowy o tym, by Joe wygrał nawet z ogórkiem. Chyba, że zawalczy…. z Jamesem Tooney’em 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.