Joe Rogan: Na UFC 209 powinni walczyć bracia Diaz a gala powinna odbywać się w Stockton

Ed Mulholland for ESPN

Komentator UFC o zbliżającej się numerowanej gali.

Równo za tydzień największa organizacja MMA na świecie zorganizuje galę oznaczoną numerem 209, odbędzie się ona w Las Vegas a w walce wieczoru Tyron Woodley po raz drugi zawalczy z Stephenem Thompsonem.

Liczba 209 przez wielu fanów jest kojarzona z dobrze rozpoznawalnymi braćmi Diaz. Od lat związany z UFC Joe Rogan uważa, że tę szczególną galę UFC powinno zorganizować w Stockton a w karcie walki powinny znaleźć się pojedynki Nicka i Nate’a Diazów. Rogan wróżyłby takiej gali olbrzymią sprzedaż PPV.

UFC 209 się zbliża, ale nie będzie w Stockton. To jest niezrozumiałe. UFC ma jedną w historii okazję by to zrobić. Planowałem by 911 odcinek podcastu zrobić z Alexem Jonesem. Oni powinni zaplanować epizod 209 w Stockton z Nickiem i Natem Diazami. Gwarantuję Ci, że to sprzedałoby dwa miliony PPV.

Joe dodał też, że perfekcyjnym zestawieniem na UFC 209 byłby Nick Diaz kontra właśnie powracający do walk Georges St-Pierre.

To jest idealna walka do zrobienia. Obaj długo nie walczyli, obaj nie są w okolicach walki o pas i to jest dobry superfight.

One thought on “Joe Rogan: Na UFC 209 powinni walczyć bracia Diaz a gala powinna odbywać się w Stockton

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *