Joe Rogan: Cyborg jest nieszczycielem, UFC powinno dać jej dywizję piórkową

Alex Trautwig/Getty Images
Alex Trautwig/Getty Images

Joe Rogan ponownie zabrał głos w sprawie Cris „Cyborg” Justino i jej kolejnych walk, które jego zdaniem powinna walczyć w dywizji piórkowej.

Fani pojedynku Cris Cyborg vs Ronda Rousey czekają na tę walkę już niemal dziesięć lat i Cyborg już od bardzo długiego czasu lobbuje za zorganizowaniem tej walki oraz utworzeniem nowej dywizji piórkowej. Cris umieściła nawet na Instagramie interesującą przeróbkę plakatu walki Rousey vs Cyborg na gali… UFC 431 w kwietniu 2038 roku ;).

„Jesteście gotowi na zakup PPV na walkę Cyborg vs Rousey?

Jestem gotowa na walkę z Rousey. Dana powiedział, że ona „chce” walczyć ze mną. To robota dla promotorów, by zorganizować największe walki dla fanów w czasie, kiedy większość ludzi chce je oglądać. Jeśli jesteście fanami i chcecie zobaczyć tę walkę, to jest ten czas żeby dać znać o tym Danie i UFC.

Mam pięć walk w kontrakcie z UFC i oni wiedzą, że nie dam rady zrobić wagi 135 funtów. Mam za sobą dwie walki w 140 funtach. Chcę obronić swój tytuł. Jeśli promotorzy nie są w stanie zorganizować tej walki, nie mogę wstrzymywać swojej kariery i wiecznie czekać na dywizję piórkową.”

Are you ready to buy the Cyborg Vs Rousey PPV? I’m Ready to fight @rondarousey . Dana has said she is „willing” to fight me. It’s the promoters job to make the biggest fights for the fans at the time the most people want to watch them. If you are a fan and want to see this fight, now is the time to let the UFC and Dana know. I have already done 5 fights on my UFC contract–they know I can’t make 135. I have done 2 fights at 140. I want to defend my belt. If the promoter is unable to make this fight, I can not hold my career and the 145 division forever waiting. 🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷 Você está pronto para comprar PPV Cyborg Vs Rousey? Isso é trabalho dos promotores dar aos fãs as lutas que eles querem ver! Os grandes promotores, são capazes de dar as maiores lutas para os fãs quando eles são mais relevantes. Eu estou pronto para lutar. Dana diz Ronda Rousey „disposta que quer muito essa luta. Já fiz 5 lutas no meu contrato com o UFC – eles sabem que eu não posso fazer 135. Eu fiz 2 lutas em 140. Eu quero o defender o meu cinturão. Se o promotor não é capaz de fazer essa luta, eu não posso segurar minha carreira. Irei voltar a minha divisão 145lbs que está à minha espera.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika CRISTIANE V JUSTINO 🇧🇷★ (@criscyborg)

Tymczasem Ronda Rousey ma już zestawioną walkę z aktualną mistrzynią wagi koguciej Amandą Nunes. Dana White zapowiedział jednak, że jeśli Rousey pokona Nunes, to jej walka z Cris Justino będzie pewna. Komentator UFC Joe Rogan trzyma stronę Cris Cyborg i w ostatnim odcinku swojego programu “The Joe Rogan Experience” powiedział, że UFC powinno stworzyć pod Brazylijkę dywizję piórkową.

„Przed tym jak Holly znokautowała Rondę mówiłem, że sądzę iż Holly potrzebuje więcej walk. Powiedziałem, że Amanda Nunes byłaby bardziej groźną przeciwniczką, ona jest przerażająca. Każdy mówi o walce Cyborg z Rousey. Rzecz w tym, że Cyborg wykańcza się nawet w 140 funtach. Oni powinni po prostu dać jej kategorię piórkową i dać jej pas tej kategorii. Ona jest niszczycielem, jest przerażająca. To jest mistrzyni 145 funtów. Zastanawiam się, czy jest do osiągnięcia dywizja 155 funtów? Myślę, że ona na co dzień chodzi w wadze 170.”

One thought on “Joe Rogan: Cyborg jest nieszczycielem, UFC powinno dać jej dywizję piórkową

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *