Joe Rogan: Conor McGregor jest najlepszym piórkowym w historii

bloodyelbow.com

Według Joe Rogana to Conor McGregor (21-3) a nie Jose Aldo (26-3) jest najlepszym zawodnikiem wagi piórkowej w historii.

Komentator gal UFC, Joe Rogan wyraził swoje zdanie na temat tego kto jest najlepszym zawodnikiem wagi piórkowej na świecie.

Conor McGregor jest najlepszym zawodnikiem wagi piórkowej w historii. Trzeba to przyznać pomimo tego, że bardzo prawdopodobne, że już nigdy nie zobaczymy go w tej kategorii. Dlaczego jest najlepszy? Bo pokonał przez nokaut najlepszego na świecie. Aldo był najlepszy w historii ale to Conor go znokautował.

Bez walki z Jose nie można było stwierdzić, że to właśnie Conor jest najlepszy. Patrząc na pojedynki obu zawodników to walczyli z naprawdę silnymi przeciwnikami ale to Aldo ma więcej stoczonych walk. Kiedy spojrzymy jednak na ich pojedynek mistrzowski w szczególności na jego zakończenie to trzeba przyznać, że najlepszy w historii jest McGregor.

2 thoughts on “Joe Rogan: Conor McGregor jest najlepszym piórkowym w historii

  1. Joe jak Cie uwielbiam, tak pieprzysz czasem jak wariat. Holloway tez ostatnio znokautowal Aldo i co zwiazku z tym? Conor jest czolowym zawodnikiem, ale zeby uchodzic za najlepszego w historii trzeba przynajmniej kilka razy obronic pas i to z mocnymi zawodnikami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *