Joe Lauzon wypada z walki z Diego Sanchezem na UFC 180

Nancy Lane / bostonherald.com

Jak podaje anonimowe źródło bliskie zawodnikowi – Joe Lauzon (24-9 MMA, 11-6 UFC) wypada z walki w kategorii lekkiej z Diego Sanchezem (25-7 MMA, 14-7 UFC) na UFC 180: Werdum vs. Hunt.

Powód wycofania się Lauzona nie jest jasny a źródło od którego pochodzi ta informacja nie chce zdradzać szczegółów. Nie ma także informacji na temat zastępstwa w tej walce, która odbędzie się za niecały miesiąc.

Diego Sanchez będzie musiał czekać na trzeciego już przeciwnika do tej walki. Początkowo miał zmierzyć się z nim Norman Parke jednak ten doznał kontuzji i zastąpił go właśnie Joe Lauzon.

Lauzon ma za sobą dwa zwycięstwa z Maciem Danzigiem przez decyzję na UFC on Fox 9 i z Michaelem Chiesa przez TKO na UFC Fight Night 50 oraz bonus za walkę wieczoru w tej ostatniej walce.

Sanchez to weteran walk w UFC, który trafił do organizacji po wygraniu pierwszej edycji The Ultimate Fighter w której pokonał Kenny’ego Floriana. Sanchez jest także bohaterem jednego z najbardziej kontrowersyjnych pojedynków w historii MMA , który zakończył się na jego korzyść przez niejedno głośną decyzję w starciu z Rossem Pearsonem. Dwie poprzednie walki Sanchez przegrał przez decyzję z Mylesem Jury oraz Gilbertem Melendezem.

One thought on “Joe Lauzon wypada z walki z Diego Sanchezem na UFC 180

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.