Joe Duffy vs. Reza Madadi podczas gali UFC w Londynie

kimura.se

Będzie to ostatnia walka Duffy’ego w jego obecnym kontrakcie z UFC. Pojedynek odbędzie się w marcu w Londynie.

„Irish Joe” przewiduje spotkać się w Oktagonie z Rezą Madadi w Londynie, 18 marca 2017r. Portal MMA Fighting potwierdził, że walka się odbędzie, natomiast pierwszą informację odnośnie tego pojedynki ujawnił portal MMA Nytt.

Joe Duffy (16-2) stoczył dla organizacji UFC 4 walki. 3 pojedynki zakończyły się jego wygraną natomiast jedną walkę przegrał przez decyzję z Dustinem Poirierem. Został nagrodzony bonusem za występ wieczoru podczas gali w Glasgow, gdzie zmierzył się Ivanem Jorge. W przeszłości występował m.in. dla Cage Warriors i walczył w walce o pas wagi lekkiej, którą przegrał przez poddanie z Ivanem Musardo. Duffy znany jest szerszej publiczności ze względu na to, że w 2010 roku pokonał przez poddanie aktualną gwiazdę oraz mistrza kategorii lekkiej organizacji UFC Conora McGregora.

Reza Madadi (14-4) znany pod pseudonimem „Mad Dog” powraca do Oktagonu po zwycięstwie przez TKO w 3 rundzie z Yanem Cabralem. Szwedzki zawodnik pochodzenia irańskiego aktualnie posiada rekord 3-2 w największej organizacji MMA. W przeszłości był mistrzem organizacji X-Fight FC oraz Superior Challenge.

Organizacja UFC nie ogłosiła jeszcze zawodników, którzy wystąpią w walce wieczoru brytyjskiego wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *