Jocelyn Jones-Lybarger przechodzi na sportową emeryturę

mmajunkie.com

Jocelyn Jones-Lybarger poinformowała na swoim profilu na Facebooku o zakończeniu kariery sportowej.

31-letnia amerykańska zawodniczka podpisała kontrakt z UFC w 2015 roku po zdobyciu pasa kategorii słomkowej organizacji RFA.

Jocelyn Jones-Lybarger (6-4) niedawno zanotowała porażkę z Niną Ansaroff podczas gali UFC Fight Night 103. Była to jej 3 porażka w organizacji UFC. Wcześniej okazała się gorsza od Tecii Torres oraz Randy Markos. Amerykanka przeszła do startów zawodowych w 2012 roku. Przed dołączeniem do UFC jej profesjonalny rekord wynosił 6-1.

Robię to co kocham od prawie 9 lat i mogę wam obiecać, że dałam z siebie wszystko co potrafiłam. Dzisiaj wieczorem z wielkim podekscytowaniem ogłaszam zakończenie kariery sportowej.

Poniżej wiadomość z Facebooka zawodniczki:

      Przede wszystkim chcę bardzo podziękować rodzinie, przyjaciołom oraz fanom za całą miłość oraz wsparcie. To jest coś co mogłam zobaczyć oraz poczuć w trakcie całej mojej kariery i bardzo wam jestem za to wdzięczna. Robię to co kocham od prawie 9 lat i mogę wam obiecać, że dałam z siebie wszystko co potrafiłam. Dzisiaj wieczorem z wielkim podekscytowaniem ogłaszam zakończenie kariery sportowej. Jestem gotowa na to co przyniesie czas. Jestem gotowa by być z moją żoną oraz dziećmi i stać się najlepszą żoną oraz pomóc stąpać w przyszłość moim dziewczynkom. Kennedy, Ellie bardzo was kocham. Chciałabym również podziękować mojemu trenerowi Johnowi Crouchowi który zawsze mnie wspierał. Dziękuję również trenerom Eddiemu, Wilowi oraz Jarretowi. Dziękuję Mike’owi Dolce za to, że zawsze był w moim zespole. Zawdzięczam wszystko moim braciom i siostrom z MMA LAB. Dziękuję wam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *